Дороги і транспорт

Дороги і транспорт

У Вінниці жінка переходила дорогу по переходу на зелений сигнал світлофора. Оприлюднили відео, як її збила машина.

На Вінниччині функціонує 50 контрольно-пропускних постів. Лише п’ять – карантинних

Вінницька обласна поліція розслідує обставини аварії, у якій травмувалась пасажирка автомобіля Rover.

Карантин через коронавірус стає все більш жорсткішим. Якщо раніше у транспорт пускали по 10 пасажирів, то тепер повезуть тільки зі спецперепустками. Ми перевірили, чи дотримуються нового порядку в транспорті, та дізналися, як зробити цю довідку.

Обмеження на в'їзд-виїзд у місто ввели з вечора суботи, 28 березня. Карантинні пости поставили з київського, немирівського, хмельницького, гніванського напрямків та на перехресті вулиці Келецької та Барського шосе. Тут мали проводити скринінг температури та дезінфекцію транспортних засобів. Як працюють вартові й чим забезпечені, — розпитали в тих, хто чергував на КПП.

У місті посилюють заходи проти поширення коронавірусу. Диззасобами обливають вулиці, зупинки, миють під'їзди. Чи може ця обробка зашкодити домашнім тваринам, яких водимо на прогулянки, — запитали ветеринара.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, вінничани не можуть вільно пересуватися у громадському транспорті. Саме тому ми підібрали кілька альтернатив маршруткам і трамваям, що їх могла б використовувати активна частина міських жителів. 

Навколо Вінниці створили кілька контрольно-пропускних пунктів. На них мають контролювати проїзд, здійснювати медогляд і дезінфекцію машин. Але у перший день роботи КПП, єдине, що було зроблено — це перекриття всіх в’їздів та виїздів у Вінницю, крім трьох. Пояснюємо, чому медоглядів немає і що робить влада, аби забезпечити дієвий контроль на КПП.

Сьогодні, 30 березня, у Вінниці збільшили кількість в’їздів та виїздів з міста. Наразі відкрили для руху ще два пости.

Сьогодні, 30 березня, близько першої години ночі на в'їзді в село Ворошилівка Тиврівського району сталась моторошна ДТП.

keyboard_arrow_up