Дороги і транспорт

Дороги і транспорт

Drager показав в організмі кермувальника в 11 разів перевищення допустимої норми алкоголю. У результаті водій отримав від інспекторів два протоколи.

Автівки по черзі таранили одна в одну. Пощастило, що у даній аварії не постраждали люди.

На дорогах складна ситуація. Рятувальники закликають бути обережними, а правоохоронці просять не поспішати та дотримуватися ПДР. У матеріалі ми зібрали важливі номери, які допоможуть вам у разі нещасного випадку на дорозі.

Обидві аварії з потерпілими та сталися минулої доби. Будьте обережні за кермом, нині ситуація на дорозі не найкраща.

З ранку у місті сніжить. Опадів побільшало після обіду. Комунальники уже звітують про першу виконану роботу.

Значна частина автовласників через «невідповідальне споживання» алкогольних напоїв створюють небезпечну ситуацію на автошляхах, яка іноді коштує життя як самому водію, так і оточуючим громадянам. Крім того трапляються ситуації, коли водій не вживаючи алкогольних напоїв, отримує штраф в наслідок протиправних дій поліції.

З першого січня пільговики їздять у транспорті обмежену кількість разів: залежно від категорії пільги мають 60 і 120 безоплатних поїздок на місяць. Але разом з лімітами, отримали право і пересадки: протягом 30 хвилин можна пересісти в інший муніципальний транспорт і нова поїздка не буде списуватися. Таке ж право є й у «платних» пасажирів. Однак тільки пільговикам незабаром збільшать час пересадки до однієї години.

Жінка переходила дорогу за правилами. Чому її не пропустив легковик — з'ясовує поліція.

Вінничанин пропонує зробити у Вінниці, як в Брюсселі. У бельгійському місті з 1 січня дозволена у місті швидкість 30 км за годину. Автор петиції вважає, що Вінниця не має відставати.

Хлопець виходив з громадського транспорту, на виході його одразу збив легковик. Є відео, де видно момент наїзду.

keyboard_arrow_up