Дітям

Уроки на свіжому повітрі у школі села Баланівка Бершадського району запровадили як один з методів протидії епідемії коронавірусу. Якщо комусь під час уроку упаде на голову яблуко, у вчителя буде нагода ще раз згадати закон земного тяжіння. Які плюси і мінуси навчання у шкільному садку? Як сприйняли нововведення учні, їхні батьки, вчителі?

Троє вінничан і жмеринчанин у ці хвилини долають 100-кілометрову дистанцію марафону Біг добра 100 км». Акція благодійна — збирають кошти на лікування онкохворих дітей. Як долучитися до благородної справи? Пропонуємо міській владі Вінниці звернути увагу на людяний вчинок земляків, вони заслуговують на пошану.

Завтра о 5-й ранку у Вінниці стартує ультрамарафон «Біг Добра 100 км». Троє чоловіків і жінка будуть бігти, аби зібрати кошти на порятунок онкохворих дітей. Ірина Нечипорук з корпорації RIA у нинішньому році уже набігала 2300 (!) кілометрів. Допомагатимуть  бігунам в дорозі представники клубу NoBoringRunners («Нескучні бігуни»). Де проходитиме маршрут?  

19 вересня з площі Могилка стартує 100-кілометрвоий забіг. Його назва « Біг добра 100 км». На старт вийде Сергій Ярмоленко, який запрошує долучатися інших любителів бігу. Вінничанин ставить за мету зібрати кошти на лікування онкохворих дітей.   Як можна підтримати ініціативу?

Вінничанин Олексій Буйненко в 3-річному віці переборов гострий лімфобластний лейкоз.  Днями хлопчик переніс операцію на головному мозку, під час якої знайшли злоякісне утворення. Рідні просять допомогти зібрати кошти на термінове лікування дитини.

Кращий відпочинок для батьків - коли діти, пристроєні в “хороші руки”. Кращий відпочинок для дітей - весело провести час та навчитися того, чого не знав.  А до бабусі у село - потім, на пару днів, з фотозвітом та сувенірами:)

Літо для дітей — це веселі ігри у таборах, захоплюючі подорожі з рідними. Епідемія цьогоріч внесла свої корективи в романтику канікул. Які розваги будуть доступними цього літа для вінницької малечі — дізнавалися журналісти «20 хвилин».

Виховання через залякування та обвинувачення дитини — велика шкода чи вірний шлях до світлого майбутнього? Експерт - психолог розповідає про можливі наслідки маніпулятивної поведінки батьків.

Батьківські збори на Вінницькій обласній станції юннатів, як завжди, пройшли нетрадиційно. На них не було пропозицій робити внески та «розборів польотів». Натомість не бракувало смаколиків, розваг і корисних у вихованні дітей порад. Це характерно для цього позашкільного навчального закладу, який очолює Ольга Драгомирецька.

У Вінниці фінішував обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник». У ньому взяли учні 7-12 років.

keyboard_arrow_up