Дітям

Сьогодні, 2 листопада, другий день фестивалю дитячої книги ВінБукФест Уперше захід приймає новий театр ляльок 16 видавництв...

play_circle_filled

Безліч сучасних медійних проектів мобільні ігри, мультфільми, ютуб-влоги заполонили голови дітей.  Батьки часом не контролюють...

Верховна Рада ухвалила новий законопоект №1150 про штрафи через неправильне перевезення дітей у авто.  За статистикою...

В рамках обласного тижня біології, рослинництва та експериментального дослідництва на Вінницькій станції юних натуралістів...

Молодіжне об‘єднання «ArtMax» другий рік поспіль організовує благодійні освітні проекти для вінницьких підлітків. Цього року одним із них став «Way to Success». Три дні плідного навчання у лідерів своєї справи. Бізнесмени та медійні особистості ділилися знаннями і досвідом із молодим поколінням. Кожного дня на протязі восьми годин на учасників очікували три спікери та екскурсія. Захід проводився на території ресторану «AURA».

На Вінниччині триває обласна естафета обміну досвідом «Палітра позашкілля». 16 жовтня гостей із трьох районів приймала обласна станція юннатів.

Одинадцятий Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Подільська лялька-2019» розпочався виставою за п’єсою німецького письменника Генріха Діка Майстер слова з Німеччини привіз до Вінниці казку про дівчинку з добрим серцем –Агаю Виставу поставили незвично – актори були на сцені разом з ляльками Як вінницькі лялькарі налагодили стосунки з новим автором? Який сюрприз підготували гостю?  

Всесвітньовідомі джазові стандарти, українська коломийка у запальній джазовій обробці, усім знайома мелодія «Ой, там на горі» з мультфільму «Жив-був пес» із неймовірними імпровізаціями і ціла низка інших чудових музичних несподіванок. Фіналісти VIIІ Всеукраїнського конкурсу молодих джазових виконавців, який 21 вересня завершився у Вінниці, неабияк здивували журі та глядачів своєю креативністю і талантами.

Днями після літньої перерви у Вінниці поновили свою роботу клуби за місцем проживання мережі «VinSmart». Вони запрошують дітей і молодь у десятки безкоштовних гуртків.

Якщо ви любите джаз і вам не більше 21 року – поспішайте записати свою гру та спів і взяти участь у VIIІ Всеукраїнському конкурсі молодих джазових виконавців. У порівнянні з минулим роком удвічі збільшено премії для переможців, а абсолютно всіх фіналістів чекають ексклюзивні майстер-класи всесвітньовідомих джазменів!

Замість того, щоб підбивати суми, які витрачають батьки на канцелярські товари, ми запитали у працівників освіти, що дітям не потрібно сьогодні у школі взагалі. А також зачепили тему сучасних технологій та їх вплив на рівень освіти. І невеликий спойлер: якщо ви ще не придбали канцтовари своїй дитині – не поспішайте скуповувати все з полиць магазинів  

Президент відмінив указ від 12 червня 1996-го року «Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти». Відтак, шкільна форма стала не обов'язковою, але з'явилося інше питання: «Який одяг купувати дітям на майбутній навчальний рік»

Цікавим, насиченим різноманітними подіями було літо для учасників народного художнього колективу України ансамблю танцю «Радість» Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної. Колектив брав участь в міжнародних фольклорних фестивалях в Туреччині, Польщі, Німеччині. А щойно повернувся з далекого загадкового Тайваню, де взяв участь в 19-у Міжнародному дитячому фольклорному фестивалі.

Проїхатися на БРДМ, прокласти зв'язок в польових умовах, навчитися правильно окопуватися, поїсти каші зі справжньої польової кухні – таку можливість надав дітям військово-патріотичний клуб «Свій» Розраховували на участь у заході 45-50 дітей, а їх зібралося у три рази більше Хто допоміг у проведенні заходу? Чому дітей зібрали у безлюдному селі?

keyboard_arrow_up