Дітям

Під час карантину у Вінниці відкрили групу дитячої психодрами. Психологиня Наталія Лукашенко разом з подругою Тетяною Сус допомагають дітям та підліткам позбавитися комплексів та стати комунікабельними. Такі групові інтенсиви для дітей стали першими у Вінниці. Це ще одна історія вінничан про створення власної справи на карантині.

Аутизм може істотно обмежити здатність людини здійснювати повсякденну діяльність і брати участь в житті суспільства. «Світ всередині». Під такою назвою, за ініціативи громадської діячки Діани Мороз,у нашому місті стартував благодійний проект, метою якого є підтримка дітей з аутизмом, висвітлення проблематики дітей з особливими потребами в Україні та розвиток толерантності в нашому суспільстві.

За дев’ять останніх років у «Вікно життя» у середмісті Вінниці підкинули п’ятьох немовлят Тут жінка може залишити небажане маля і бути впевненою, що про нього попіклуються 

За час карантину у «Вікні життя» при монастирі сестер канасіянок залишили двох новонароджених хлопчиків. Одну дитину вдалося повернути у біологічну родину, а інший хлопчик набув сім'ю за рішенням суду.

У наш час уже немає необхідності пояснювати наскільки важлива якісна освіта. Бути спеціалістом своєї справи = бути успішним. У сучасному світі Інтернет переповнений - курсами, вебінарами, тренінгами... Але якісний контент - платний і його обмаль. У свій розвиток потрібно вкладати не тільки сили і час, але й кошти. Проте не всі мають фінансову можливість.

Перша зустріч клубу відбудеться 11 грудня. Чоловікам будуть допомагати краще розуміти своїх дітей. Реалізацію проєкту в Україні підтримує Європейський Союз, а Вінниця стала першим з чотирьох міст, де ідею втілять у життя.

Інтернет-магазин Panama пропонує великий вибір дитячих товарів та продукції для батьків. Завдяки широкому асортименту, розумному співвідношенню ціни та якості, а також вигідним умовам доставки, вже понад 500 тисяч сімей скористались його послугами. На сайті час від часу проходять акції, тому деякі товари можна придбати за зниженою вартістю.

Уроки на свіжому повітрі у школі села Баланівка Бершадського району запровадили як один з методів протидії епідемії коронавірусу. Якщо комусь під час уроку упаде на голову яблуко, у вчителя буде нагода ще раз згадати закон земного тяжіння. Які плюси і мінуси навчання у шкільному садку? Як сприйняли нововведення учні, їхні батьки, вчителі?

Троє вінничан і жмеринчанин у ці хвилини долають 100-кілометрову дистанцію марафону Біг добра 100 км». Акція благодійна — збирають кошти на лікування онкохворих дітей. Як долучитися до благородної справи? Пропонуємо міській владі Вінниці звернути увагу на людяний вчинок земляків, вони заслуговують на пошану.

Завтра о 5-й ранку у Вінниці стартує ультрамарафон «Біг Добра 100 км». Троє чоловіків і жінка будуть бігти, аби зібрати кошти на порятунок онкохворих дітей. Ірина Нечипорук з корпорації RIA у нинішньому році уже набігала 2300 (!) кілометрів. Допомагатимуть  бігунам в дорозі представники клубу NoBoringRunners («Нескучні бігуни»). Де проходитиме маршрут?  

keyboard_arrow_up