Фонтан Рошен

На YouTube опублікували ролик з повною програмою мультимедійного шоу «Маленький принц» Відео знято з квадрокоптера і...

Сьогодні, 29 квітня, відкривали вінницький світло-музичний фонтан «Roshen»; Стартувала святкова програма о сьомій годині...

Сьогодні, 29 квітня, у Вінниці відкривають світло-музичний фонтан «Roshen»; Стартує святкова програма о сьомій годині...

За попередньою інформацією представниці фонду Петра Порошенка світломузичний фонтан у цьому році відкриють ONUKA та Арсен...

Свій четвертий сезон роботи завершив у п'ятницю, 24 жовтня, головний символ Вінниці – світломузичний фонтан «Рошен».

Сьогодні, 24 жовтня, закриють фонтан "Рошен". Вінничан, як завжди очікує масштабна шоу-програма.Дійство розпочнеться о 19:00.

В п'ятницю, 24 жовтня, з шостої до десятої вечора перекриють рух транспорту через Центральний міст. Це зроблять у зв’язку з закриттям фонтану «Рошен».

Черговий сезон світло-музичного річкового диво-фонтану ROSHEN добігає кінця.

Вінничани на гості міста у цьому сезоні можуть побачити як старі програми фонтану "РОШЕН", так і нову - "Струни рідної душі", презентовану на відкритті сезону 2014 25 квітня.

На 25 квітня заплановане відкриття четвертого сезону роботи найбільшого у світі річкового світло-музичного фонтану «Рошен» у Вінниці.

19 жовтня відбудеться прем’єра нової української програми світломузичного фонтану Roshen і одночасно зевершення сезону роботи. На свято у Вінницю приїдуть відомі гурти «Mad Heads», «Мотор'ролла», «Мандри» та «Друга ріка". Послухати зіркових гостей та побачити нову програму фонтана вінничани зможуть 19 жовтня о 19.00

22 июня, еще долго будут помнить винничане и гости города. Во-первых на фонтане "Рошен" заиграл Чайковский и "Лебединое озеро", а во - вторых, у многотысячного населения появилась новая аватарка в соц. сетях - "с Луценко" и "с Порошенко".

27 квітня о 19.30 фонтан Roshen запрошує усіх на своє перше побачення у 2013 році.

Мультимедійне лазерне шоу фонтану "Рошен" можна буде побачити з 21.25 - 21.50 не лише у вихідні та святкові дні, але у будні.

keyboard_arrow_up