Гроші

Гроші

В Україні провели масштабний моніторинг масла солодко вершкового. Розповіли про 16 марок фальсифікованого масла.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

Вчора, 20 січня — крайній день, коли вінничани повинні були розрахуватися за опалення та гарячу воду в грудні.

Експерти прийшли до висновку, що зміцнення гривні вже завершилося. Нас чекає плавна девальвація національної валюти, і курсу 23 гривні за долар уже не буде.

Щотижня на сайтах пошуку роботи з’являється нові вакансій. Варіантів з працевлаштування досить багато. Найвищі зарплати пропонують робітникам, які поїдуть за кордон. Ми не розглядали подібні пропозиції, розбирались лише з роботами по місту.

Аби поїхати за кордон з собакою чи котиком необхідно зібрати ряд документів та довідок, купити переноску та зробити усі щеплення.  Де, що і як робити, в які терміни і скільки це коштує, дізналася журналіст «20 хвилин».

Протягом кількох днів вінничани отримають дві платіжки на газ: одна — за паливо, а друга — за його доставку або ж розподіл. Експерт громадянської мережі «Опора» Тетяна Бойко каже, що нова система є більш справедливою за попередню. І додає, що краще було б застосовувати двоставковий тариф. Водночас, Нацрегулятор погодив облгазам нові тарифи на розподіл, які цього року зростатимуть двічі.

З 28 січня українці будуть платити за найпопулярніші українські телеканали: 1+1, 2+2, ТЕТ, ICTV, СТБ, Новий канал, М1, М2, ТРК Україна, Інтер, НТН та інші (усього 23 канали), адже сигнал на відкритому супутнику буде закодовано. Таке рішення було прийнято медіагрупами - власниками цих каналів.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари дорожчають. По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 20 січня 2020 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту, дізнавайтеся у матеріалі.

keyboard_arrow_up