Гроші

Гроші

Призначення субсидії розпочнеться орієнтовно з 15 жовтня, з моменту офіційного початку опалюваного сезону. 

Депутати ухвалили рішення виділити 8 мільйонів з бюджету на реконструкцію спорткомплексу на Янгеля, 48. За ці кошти завершать утеплення, змонтують опалення, щоб те, що було зроблено всередині пережило зиму Повністю комплекс мають здати до середини 2021 року. Однак, це далеко не перша дата, до якої обіцяли здати об’єкт.

24 вересня на пленарному засіданні депутати обласної Ради розглянули і затвердили два питання, що стосуються тарифів на теплову енергію та постачання гарячої води для населення, бюджетних установ та організацій, госпрозрахункових споживачів та релігійних організацій комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго», а також  його дочірнім підприємством «Альтернативна теплова енергія».

Вінничани добре розуміють, що світлодіодні екрани - устаткування, яке нині широко використовується для реклами, трансляції оголошень, ходу концертів, конференцій і презентацій. Але не усі led панелі однакові. У них різні технічні характеристики, від яких залежить ціна пристрою. Щоб купити лед панель, не переплачуючи за неї, треба ознайомитися з параметрами різних моделей екранів.

Депутати обласної Ради затвердили список студентів – учасників бойових дій та їхніх дітей для компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 н.р. Компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 навчальних закладів Вінниччини на загальну суму понад 4 млн грн. Сума найбільших виплат складає понад 19000 грн, найменша – 1700 грн.

24 вересня депутати обласної Ради розглянули та 44 голосами затвердили зміни до Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових частин.

Розпочалася нова хвиля «блокувань» податкових накладних. Перша хвиля масових зупинок реєстрації мала місце ще у квітні 2017 року, що було пов’язаним із внесенням законодавцем чергових змін до ст.201 Податкового кодексу та визначенням КМУ порядку зупинки реєстрації податкових накладних.

Жоден молокозавод не робить сир з козячого молока. Не дивно, що цей продукт у дефіциті. Саме тому виготовляти його взявся переселенець з Криму Дмитро Устиненко. Але спершу одружився. У батьків дружини було пару кіз. З них і почав нову справу. Наскільки вигідний такий бізнес?

Від машиніста до кінолога. Ми розглянули актуальні вакансії на сайтах з пошуку роботи та взяли статистику в обласному Центрі зайнятості, щоб дізнатись за яку роботу в нашому місті платять найбільше.   

Понад 2 000 споживачів газу Вінниччини придбали майже 2 млн кубометрів газу на опалювальний сезон в рамках акції "Твоя енергонезалежність".

keyboard_arrow_up