Гроші

Гроші

У понеділок, 30 березня, скликали позачергове засідання Верховної Ради. На порядок денний винесли закони про ринок землі і про неможливість повернення націоналізованих банків їх колишнім власникам (так званий «антиколомойский» закон).

Що змінилося на авторинку під час карантину, чи буде пальне на АЗС, випробування Chery Tiggo 8, що може на ділі новий кросовер Tesla Model Y та тест 20 електромобілів у реальних зимових умовах.

Сьогодні, 30 березня, під час позачергового засідання Верховної Ради народні обранці розглядатимуть деякі законопроекти щодо запобігання поширення коронавірусу COVID-19 в Україні, зміни до Держбюджету на 2020 рік, а також кадрові зміни в Кабінеті міністрів.

Режим надзвичайної ситуації в країні ніяк не вплине на виплату пенсій. Консультації з даного приводу дають в телефонному режимі.

Після початку карантину та закриття усіх громадських закладів міста, вінницький бізнес переживає важкі часи. Але ж є ті, що працюють з доставкою, онлайн. RIA закликає: «Підтримайте бізнес. Купуйте вінницьке!». Про те, як саме можна допомогти вінничанам та чому варто це зробити, розповів головний редактор 20minut.ua та RIA Вадим Павлов на телебаченні.

Представники бізнесу та установ міста об'єднуються для боротьби з коронавірусом. Громада прагне запобігти кризі та забезпечити лікарні усім необхідним.

З 27-го березня 2020 року вінничани зможуть подати показники з квартирних лічильників обліку комунальних послуг в Telegram

На період карантину влада обмежила роботу продовольчих ринків: з 23 березня вони працюють з 10 до 14.00. Роздивились, як змінились ціни на ринку «Привокзальний» у період карантину та склали їх в інтерактивну картинку.

Ціни на продукти завжди ростуть, особливо нині під час карантину.  Наприклад, гречка уже по 45 гривень, а лимони подорожчали на 10 гривень.

На початку квітня вінничани отримають платіжки за березень. А через зменшення ціни газу в них буде менша ціна за опалення і гарячу воду. Таке рішення ухвалили на засіданні виконкому міської ради.

keyboard_arrow_up