Гроші

Гроші

Обласна служба автодоріг, 1 листопада, оголосила два тендери на ремонт доріг. На дорогу в Козятинському районі виділяють...

Вінниця на день стала центром науки про маркетинг. RIA та Фонд «Подільська Громада» влаштували подію, яка одночасно...

Середня зарплата в Україні становить 10 тисяч 687 гривень.  Це  2,6 раза вище від рівня мінімальної зарплати, розмір...

Національний банк вводить в обіг 25 жовтня банкноту нового найвищого номіналу 1 000 гривень. Чи пов'язано це з інфляцією...

Зарплати в резюме директорів значно більші від тих, що пропонують їм потенційні роботодавці. Бухгалтери та продавці ж навпаки просять менше від того, що є зараз на ринку праці по місту. Наскільки різняться зарплати у вакансіях вінницьких роботодавців від тих, що шукають потенційні робітники? Виявляється інколи різниця і справді значна.

Мораторій на продаж землі може закінчитися вже у 2020 році. Про покупців і ціни на паї наших чорноземів у нашому матеріалі.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари дорожчають.  По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

Євробонди, які залучили в «Нафтогаз», забезпечили на минулому тижні істотне зростання пропозиції валюти. В результаті долар і знизився до 24,50 гривень.

Редакція RIA проводить опитування щодо мараторію на продаж землі.  

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари дешевшають. По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

Оприлюднила плани проведення планових перевірок госпсуб'єктів на 2019 рік для Вінницької області. Ми відредагували графік та зробили таблицю з планом перевірок на наступний тиждень (11 - 16 листопада).

Планують провести термомодернізацію вінницького Палацу дітей та юнацтва. На це готові витратити понад 26 мільйонів гривень.

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 10 листопада 2019 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 9 листопада 2019 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

keyboard_arrow_up