Гроші

Гроші

photo_camera

Почали випробовувати валідатори в трамваях за маршрутом «Барське шосе-Електромережа». Серед тестувальників, які отримали...

Щотижня на сайтах пошуку роботи з’являється сотні вакансій. Варіантів з працевлаштування досить багато. Найвищі зарплати...

Цими днями розширили наповнення бейбі-боксів для новонароджених.

До 8-ми років ув’янення загрожує 58-річному вінницькому адвокату, який на хабарі витягував гроші з родички підзахисного. Насправді,...

Банкноти та монети в Україні планують скоротити з 17 до 12 номіналів.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари дешевшають.  По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

На початку осені на вінницьких ринках багато фруктів та овочів. Порівняли ціни на продукти на ринках «Привокзальному» та «Урожай».

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари дешевшають.  По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро дешевшають. По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

“Якби в мене було 4 долари - 3 з них я віддав би на рекламу” - ці слова належать видатному підприємцю Генрі Форду. Маркетинг це не просто складова бізнесу, наявність маркетингу це запорука стабільного потоку клієнтів та продаж.

Страхова система Євросоюзу справедливо вважається однією з найдосконаліших, ефективних і прогресивних в світі. У таких країнах, як Чехія, Німеччина, Швейцарія, медстрахування громадян є обов'язковим. Та й інші види страхування давно увійшли в побут, і ні в кого не викликає питань їх корисність. В Україні ситуація виглядає не така оптимістично, але останнім часом намітився прогрес.

Зберігається підвищена пропозиція валюти на міжбанківському валютному ринку. Це  дозволяє допустити, що зміцнення гривні до долара продовжиться.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Долари дешевшають. По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

Інспектори Держпраці перевіряють вінницьких бізнесменів. Головне завдання – належне оформлення трудових відносин. Кому слід підготуватися наступного тижня?

keyboard_arrow_up