Гроші

Гроші

Плата за доставку газу зросла на дев’ять копійок. Тепер ми маємо сплатити «Вінницягазу» 1,16 гривні за куб на місяць. При цьому газовики зазначають, що отримали знижений тариф, аніж той, що був погоджений раніше. А як конкретно зміняться платіжки у вінницьких споживачів?

Безпечне та безаварійне постачання газу до кожного споживача 24/7 залежить від своєчасної оплати послуги розподілу газу. Утримання мереж, їх фахове обслуговування та ремонт, робота аварійно-диспетчерської служби «104» здійснюються саме за рахунок тарифних коштів.

Плюси та мінуси інверторного генератора перед звичайним. Який краще підійде для вашого дому?

Відсутність глави НБУ (його обов'язки тимчасово виконує перший заступник) означає, що на цьому тижні буде йти обговорення кандидатур. Можливо, когось із передбачуваних кандидатів на цю посаду президент подасть на розгляд у Верховну Раду. 

У Кабміні пропонують посилити адмінвідповідальність за недотримання маскового режиму в громадських місцях та транспорті. Якщо законопроект набуде чинності, платитимуть як люди без масок, так і власники закладів та громадського транспорту, де порушення будуть зафіксовані. Пошукали по Вінниці достойних штрафу за порушення маскового режиму. Подивіться, чи немає вас на наших фото.

Пенсіонери, які отримують менше ніж 2000 гривень, люди з інвалідністю, непрацюючі вінничани, яким призначена державна допомога — всі вони мають право на щомісячну допомогу з бюджету Вінниці. Уже 9 тисяч людей оформили цю допомогу і протягом цього місяця отримають перші виплати. Програма діятиме до кінця 2020 року. До того ж оформити муніципальну доплату тепер можна і без відвідування «Прозорого офісу» — копії документів можна надіслати поштою. 

В Україні збільшиться прожитковий мінімум, а за ним пенсія та аліменти. З тарифів зростає тільки плата за доставку газу. Вінничани, які мають на це право, з липня почнуть отримувати муніципальні доплати в рамках антикризової програми. При цьому збільшення штрафів та кримінальна відповідальність за п'яну їзду зараз «під питанням».

Надбавки отримало 700 медпрацівників. Серед них лікарі та медсестри.Загалом на підтримку медиків виділили з бюджету громади 2,6 мільйона гривень.

Тиждень, що минає запам'ятався незначними коливаннями на валютному ринку і продажем величезного обсягу валюти компанією «Нафтогаз України», який очікувано викупив Національний банк.

Вже від 1 липня зміняться суми прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати для українців. 

keyboard_arrow_up