Гроші

Гроші

photo_camera

У мерії хочуть внести зміни у програму капітального будівництва на 2019 рік, на що додатково виділять 4,8 мільйона гривень. Їх...

На сайті Держпраці оприлюднила плани проведення планових перевірок госпсуб'єктів на 2019 рік для Вінницької області. Які...

На другій черзі проспекту Космонавтів, навпроти «Прозорого офісу», поставили громадську вбиральню. Модульний туалет...

Три з половиною роки тому вони не пускали на сільгосппідприємство нових керівників, що прийшли в якості інвесторів. Але...

Наша місія – бути корисними. Ми служимо людям, відновлюючи гармонію простору. І це найдостойніше покликання.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари дешевшають. По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

У «Вінницяоблводоканал» підготували проект рішення коригування тарифів на холодну воду. За цим документом загальна цифра тарифів з водопостачання та водовідведення збільшиться на 1-1,5 гривні Проте, дати, з якої буде нова ціна, ще немає.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро дорожчають. По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

Відразу кілька чинників визначатимуть поведінку валютного ринку на цьому тижні.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари дорожчають. По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 17 лютого 2019 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 16 лютого 2019 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Укотре збільшився тариф на тепло й вінничани отримали у лютому багатотисячні платіжки. Зменшити суми за опалення можна скоротивши споживання цього тепла. І для цього у місті діє програма утеплення багатоповерхівок, завдяки якій можна утеплити дім зі знижкою. Як це зробити, які умови та на що варто звертати увагу?

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 15 лютого 2019 року. По чому нині можна купити чи продати іноземну валюту дізнавайтеся у матеріалі.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up