Гроші

Гроші

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, ухвалила рішення про підвищення тарифів...

У Вінниці оголосили збір пожертв на реставрацію єдиного в місті органу. Вже знайшли майстра, який готовий взятися за ремонт.

Завод «Електричні системи» відкрили в 2017 році на Вінниччині. Там виробляють джгути, кабелі та шнури для автомобільного...

Чи можуть під час воєнного стану вилучати на потреби поліції чи армії цінну власність у людей? На питання, які чули...

В Україні з'явиться нова система перевірки субсидіантів, згідно з якою одержувачів державної допомоги розділять на «чорний» і «білий» список.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари дорожчають. По чому на вихідних продають валюту у Вінниці, читайте далі.

Національний банк України передав повноваження з обміну пошкоджених або сильно зношених банкнот та монет уповноваженим банкам — ПриватБанку, Ощадбанку та «Райффайзен банку Аваль». Раніше такі операції проводили лише регіональні представництва НБУ.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари дорожчають. По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що автоматичне "осучаснення" пенсій розпочнеться з 1 березня 2019 року.

«Прозора кабіна» підніметься поверхами вінницької влади ще у 2018 році. Через 82 роки після спорудження сталінської будівлі.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари дорожчають. По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

Друзі, мережу магазинів ГРОШ визнано НАЙКРАЩОЮ у Вінниці за рейтингом "Народний бренд 2018"! Щиро дякуємо вам за довіру!  З радістю чекаємо на кожного з вас у наших магазинах. До новорічних свят підготували для вас найкращі цінові пропозиції! Акція діє з 13 грудня по 2 січня.

У 2019 році новорічний стіл обійдеться українським сім'ям на 20% дорожче, ніж роком раніше.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари дешевшають. По чому сьогодні продають валюту у Вінниці, читайте далі.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up