Козятин

  Згадуємо про ще одну аварію на залізниці на території області. У липні 2000 року зійшли з рейок п’ять вагонів потяга Москва-Одеса. На щастя, обійшлося без людських жертв.

Чоловік лежав у місцевій лікарні. Причину смерті не повідомляють.

Займання за 20 хвилин приборкали рятувальники. Також вони допомогли чоловікові, якій у пожежі отримав опіки.

На COVID-19 захворів 60-річний місцевий житель. Він у лікарні. Всі, хто контактували з родиною — на обсервації.

У Козятині до лікарні госпіталізували чоловіка, який прибув з Німеччини. Повідомлялося, що у нього підозра на коронавірус. Аналізу ще немає, але кажуть, що коронавірусом там «не пахне».

У Козятині до лікарні госпіталізували чоловіка, який приїхав з Німеччини. У нього підозрюють коронавірус.

У фейсбук-групі Козятина опублікували фото нової зупинки. На ній бачимо напис «Vinnytsia City» та вінницьку символіку. Допис активно обговорюють. Написав коментар про зупинку і мер міста Олександр Пузир.

Молодий чоловік виліз на дах вагона, де його вразило струмом. Обставини трагедії нині з'ясовуються.

У Козятинському районі через спалах африканської чуми свиней спалили понад тисячу тварин. Місцевих мешканців просять не панікувати та не здавати свиней заготівельникам задарма.

  Всередині жовтня сім'я Монастирських дізналася про важку хворобу донечки Мілани (1 рік 4 місяці). Їй діагностували нейробластому 4 стадії. Після лікування в Київському інституті раку дівчинці погіршало, тоді батьки звернулись до турецьких лікарів. На лікування  потрібно більше 60 000 доларів, тому вінничани продовжують допомагати  благодійними внесками. Долучилася і студрада.

keyboard_arrow_up