Кримінал

Кримінал

Поліцейські звернулися до вінничан за допомогою. Просять долучитися до розшуку людей, які зображені на фото.

Хлопець нервував та привернув до себе увагу. Як виявилося, не даремно, для цього були підстави. Тепер за порушення на нього чекає кримінальна відповідальність.

У червні минулого року посадовці Укртрансбезпеки Вінниччини попалися на хабарі у 70 тисяч гривень. Днями завершилося розслідування у даній справі, матеріали направили до суду.

Чоловік очевидно ні від кого і не ховався. Попався на очі працівників роти ТОР випадково, бо пив алкоголь у громадському місці.

Потерпілий не зміг себе захистити, адже нелюд бив його по голові молотком. Також удари прийшлися на руки. Зловмисний уже відсидів 20 років за ґратами. Скоро він знову туди повернеться.

У 2017 році було вбито вінничанина без постійного місця проживання. Усі обставини справи стали відомі лише нині.  Через стільки часу вбивця сам прийшов до поліції.

Організатора бізнесу швидко викрили правоохоронці й не дали змоги йому продовжувати свій злочинний намір. Зрізану деревину спритник продавав селянам, як дрова.

Чоловік забрався посеред ночі до хати пенсіонерки та шукав гроші. Жінка проснулася та почала кричати. Нелюд жорстоко її зарізав.

Майже 200 тонн відходів з Львова привезли до села Демидівка Жмеринського району. Сміття могло б бути й більше, якби не пильні місцеві жителі. Активісти привернули увагу поліції та прокуратури, останні врегулювали ситуацію у рамках закону.

Не стало ще одного цукрозаводу — метал вивезли, стіни розвалили. Жителі громади найбільше ображені за те, що влада не стала на їх захист. Скільки коштів можна виручити від продажу обладнання з цукроварні?

keyboard_arrow_up