Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Давню традицію «водити Маланку» відтворили у селі Безводне. «Сміху боїться навіть коронавірус, частіше усміхайтеся і будете здорові!» — одне з побажань щедрувальників з Безводного. Місцеві хочуть мати свою безводнівську щедрівку і колядку. Знають, хто їх може написати, просять це зробити.

Робота з метафоричними картами є одним із методів арттерапії. Таке лікування підходить як дорослим, так і дітям після п’яти років. Артерапевтка Вікторія Мараховська розповіла, як за допомогою асоціацій знайти причини наших вчинків, покращити різні сфери життя і відновити емоційний ресурс.

Наприкінці 2020 року у Вінниці з’явилась єдина в Україні Академія чарівництва. Її відкрив відомий вінницький фокусник Артем Тихевич.  Спеціально для «20 хвилин» ілюзіоніст розповів, чому вирішив навчати дітей фокусів і навіщо потрібна магія у житті.

Танцівниці місцевого степ-гурту Flame Tap Євгенія Дудник та Яна Лісова затанцювали у підземеллі в центрі міста та зняли кліп. Танець присвятили темі локдауну. Ролик 11 січня розмістили на своєму YouTube.  

Вінниччина — лідер за кількістю історичних та археологічних пам'яток. Попри те, що частину величних споруд було знищено в різні історичні періоди, але все ж чимало спадщини збереглося.  Зібрали для вас добірку замків та палаців Вінницької області, які варто побачити. 

Вінницьке золото у ці дні показують у Києві у Національному музеї історії України. З 8 до 24 січня доступ відвідувачів припинено — музей зачинили на карантин. В Інтернеті можна прочитати відгуки про унікальність експонатів. Вражає історія віднайденого у кургані на березі Дністра поховання сарматського царя Інісмея. Що знайшли археологи?

Наш четвертий випуск присвячений книгам. У ньому ми, без претензії на експертність, говоримо про те, які літературні новинки на нас чекають, ділимося власними улюбленими книгами та розповідаємо про кращі книги року, що минув.

Журналісти RIA та 20minut.ua у жартівливій формі відтворили реакцію пересічного вінничанина на колядників так, ніби події розгортаються у фільмі жахів.

Що ближче Різдво, то хутчіш хочеться поринути у казкову атмосферу і подивитися всією родиною улюблені мультики про це свято. З цією метою ми зібрали ТОП-10 сучасних різдвяних закордонних мультфільмів.

Казкотерапія — є видом арттерапії, яка чудово підходить і дітям, і дорослим. За допомогою казок можна заспокоїтися, позбутися страхів і знайти відповіді на хвилюючі питання. Артпсихологиня Ірина Самолюк розповіла журналістці «20 хвилин», як завдяки вигаданим історіям запрограмувати себе на досягнення цілей.

keyboard_arrow_up