Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Як перетворити банальний день у добре знайомому місті на невеличку пригоду? Або ж ви турист і не знаєте, як провести день у Вінниці? Зібрали для вас добірку екскурсій, які можна відвідати у місті і дізнатись трішки більше про наше містечко ідей. 

Театри, музеї, філармонія, бібліотеки, заклади мистецької освіти мають власні сторінки у соціальних мережах та активно працюють в умовах карантину в режимі онлайн. Які театральні вистави, віртуальні виставки та лекції, майстер-класи, онлайн-зустрічі, інтерактивні проєкти можна подивитися на цьому тижні?

Копії усипальниці Пирогова, обласного архіву та художньої школи поставили на території «Міні-Вінниці», що в Центральному парку. А от з реставрації, на яку забирали 12 вже наявних фігур, повернулися не всі — будуть перероблювати модель Арки. Також вже відомо, яка ще фігура буде встановлена в цій локації.

В міському аеропорту пройде концерт гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ». Захід називають безпечним, адже усі глядачі будуть у своїх авто.

Проєкт «Культура онлайн» пропонує вінничанам відвідати ряд культурних та мистецьких подій. Цими вихідними пройде п'ять цікавих заходів. Долучайтеся.

В Україні дозволили відновити роботу кінотеатрів. Цим одразу скористалося три вінницькі заклади. Від сьогодні, 2 липня, вони відкрили свої двері для глядачів.

Дитячі оздоровчі заклади в Україні не відкриватимуть раніше 31 липня через високий рівень захворюваності на Covid-19. Це вже друге відтермінування, спочатку існувала заборона роботи таборів до 1 липня. У Вінниці цьогоріч не поїдуть в оздоровчі табори 210 дітей пільгових категорій, в області — 600, загалом в Україні — близько півмільйона.

Наш ритм життя приводить до стресів та нервозності. Найкращим способом психологічного розвантаження є активний відпочинок. І обстановку змінюєш, і відволікаєшся від роботи та побутової рутини, і отримуєш цілий спектр позитивних емоцій та незвичайних вражень. Де у Вінниці “перезавантажитись” на позитив підкаже наш огляд.

Впродовж 17 років у Вінниці працював народний театр-студія «Сьоме небо». Сьогодні його керівниця офіційно повідомила про закриття.   

Пандемія диктує нові умови відзначення державних свят.  У День Конституції вінничанам презентують онлайн-концерт. Традиційний фестиваль польової кухні через карантин відмінили.

keyboard_arrow_up