Освіта

Освіта

photo_camera

Всеукраїнське свято народного мистецтва «Великодня писанка» в п'ятий раз пройшло 2-4 травня у вінницькій філармонії. З...

Співробітники факультету комп’ютерних систем та автоматики Вінницького національного технічного університету вже четвертий...

На обладнання перших класів «Нової української школи» у 2019 році місто отримало субвенцію з державного бюджету — 9 мільйонів...

Вінничанка Альона Макарова закликає побудувати у місті нову школу. Заклад, на її думку, міг би розміститися на території...

Кабінет міністрів затвердив нову редакцію українського правопису. Відповідну постанову ухвалили у середу, 22 травня, на засіданні уряду.

Дев’ятикласник Роман Гоменюк організував тренінг у гімназії №1, щоб навчити одноліток надавати першу допомогу при зупинці серця. Адже за словами школяра, всі знають теорію, і не вміють її застосовувати на практиці. А згодом хлопець організує квест для підлітків, щоб відшліфувати навички у ситуаціях, наближених до реальних випадків.

Навчання для директорів, маркетологів та власників вінницького бізнесу.

18 травня відбувся масштабний День Кар’єри  “Prof IT Day”! Захід відвідало майже півтисячі учасників, які мали змогу поспілкуватись із представниками 15-ти передових компаній, подати своє резюме, а також відвідати змістовні тренінги, майстер-класи, воркшопи від професійних IT-спеціалістів.

У динамічному світі подій, зустрічей і новин важливо вчасно переключитися і зробити перерву на чашку смачної кави. І особливо напій стане доречним у поєднанні з цікавими пропозиціями, які можуть змінити ваш професійний шлях.

Всі прагнуть потрапити у світ ІТ. Чому там так привабливо? А тому, що кожен має можливість реалізувати себе, отримати круту команду, ну і звісно ж гідну зарплату в Україні. Зарплата айтішника за даними порталу DOU коливається від 500 до 4700 доларів США (зарплати вказані після сплати податків). ІТ – це саме той випадок, коли працедавець зацікавлений у вашому професійному рості. Це креативна команда, як в опен спейсі так і по іншу сторону проекту. Заманливо?

Незабаром у Вінниці відбудеться безкоштовний семінар про освіту в Канаді та Німеччині. До освітньої компанії «Центр міжнародних програм» (Centre for International Programs) завітають представники іноземних вищих навчальних закладів, а саме Західного університету Канади (University Canada West) і Берлінської школи бізнесу та інновацій (Berlin School of Business and Innovation (BSBI).

Всі прагнуть потрапити у світ ІТ. Чому там так привабливо? А тому, що кожен має можливість реалізувати себе, отримати круту команду, ну і звісно ж гідну зарплату в Україні. Зарплата айтішника за даними порталу DOU коливається від 500 до 4700 доларів США (зарплати вказані після сплати податків). ІТ – це саме той випадок, коли працедавець зацікавлений у вашому професійному рості. Це креативна команда, як в опен спейсі так і по іншу сторону проекту. Заманливо?

Вінницьке управління статистики оприлюднило дані про те, як змінювалась кількість навчальних закладів та учнів з 1995 року. За останні 25 років у Вінницькій області поменшало шкіл та професійно технічних закладів.

Найкращий вчитель-географ України Яна Коробкова працює у сільській школі Могилів-Подільського району На всеукраїнському конкурсі «Вчитель року-2019» у номінації «Географія» вона випередила колег з Київської області і Києва, які на другому і третьому місцях «Австралійський дощ» частково допоміг нашій землячці, але не тільки Як усе відбувалося, пані Яна розповіла «20 хвилин/RIA»

keyboard_arrow_up