Освіта

Освіта

Поговорили з Валентиною Гарник, мамою тотально незрячого Вані. Вона розповідає, які потреби є у незрячих дітей і наскільки цим потребам відповідають вінницькі школи. Які навички потрібно розвивати у таких дітей і ким вони можуть стати у майбутньому. А також про те, чи важко їй дається виховання Вані. 

Обробка продуктів у пароконвектоматах допомагає зберегти поживну користь страв, яка дуже важлива для юних містян. Процес встановлення такого обладнання у їдальнях дитсадків міста тривав чотири роки.

Нині кожен охочий може зареєструватися на пробне зовнішнє незалежне оцінювання.  Участь у пробному ЗНО не обов'язкова та платна. Як зареєструватися та коли складати тести? 

На початку року в місті відкрили новий дитсадок.  Його звели за інвестиційною угодою забудовники ЖК «Авалон» і передали на баланс міськради. А міська влада запустила тут перший в Україні приватно-комунальний дитсадок, де 20 зі 100 місць дістануться діткам з міської черги. Розповідаємо, в чому особливість закладу, скільки платитимуть батьки «бюджетників» і чому міська влада вирішила зробити такий проект

Український центр оцінювання якості освіти оголосив вартість пробного зовнішнього незалежного оцінювання. У трьох регіонах вартість найбільша.

ІТ-сфера постійно розвивається створюючи нові продукти, які потребують перевірки до того, як вийти на ринок, щоб користувач отримав якісний продукт. В основному якість продукту залежить від Quality Assurance Engineer (QA Engineer).

На зарплати вчителям і вихователям у 2020 році запланували витратити 1 мільярд 76 мільйонів гривень. Це майже чверть від планового міського бюджету, який буде розміром 4,3 мільярда гривень. А скільки витратять на ремонт шкіл й садочків? Де побудують спортивні майданчики? Та які нові заклади освіти збираються відкрити наступного року?

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики стане обов'язковим від 2021 року.

Орієнтовно, з 7 січня, запрацює приватний дитсадок біля ЖК «Авалон».  Його особливість — 30 зі 100 місць будуть давати за міською програмою з компенсацією дітям з загальноміської черги. Дізналися скільки будуть платити батьки за такі місця в приватному ДНЗ.

Хакатони поступово набирають обертів популярності в Україні. Вінницька ІТ-Академія далеко не вперше влаштовує такі заходи. Тому і цього року традиційно завершуємо 2019 рік на позитивній творчій ноті: занурюємось у дружню атмосферу креативних рішень, новітніх технологій та вдосконалюємо освіту.

keyboard_arrow_up