Освіта

Освіта

На інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного тестування розміщені результати трьох тестів - української мови...

Від сьогодні, 3 липня, стартує вступна кампанія до навчальних закладів. Вступники, які з певних причин не отримали ID-картку,...

П'ять абітурієнтів з Вінниччини склали ЗНО на 200 балів. Це максимальний результат. Поки це попередні дані й можливе оновлення...

З понеділка, 1 липня, стартує вступна кампанія 2019 року. У міністерстві освіти організували роботу «гарячих телефонних...

Міносвіти оприлюднило алгоритм дій абітурієнтів з використанням електронного кабінету. Розповіли про терміни, в які необхідно встигнути подати оригінали документів та які статуси що означають.

Англійська мова вже давно стала невід'ємною частиною нашого повсякденного життя, згодні? Саме з цієї причини з'являється безліч різноманітних можливостей вивчити іноземну. Якщо ти хочеш швидко опанувати англійську мову, інтенсивний курс “Deep Dive into English” від Вінницької ІТ-Академії - це чудовий варіант.

Тисяча випускників з 30 країн світу отримали дипломи про закінчення навчання в медуніверситеті Це вже 85-й випуск з часу заснування університету імені Пирогова Радість у декого з іноземців зашкалювала на останній парі, так один назвав час після вручення дипломів

Гарант Конституції української держави Володимир Зеленський скасував больше150 указів, які були видані колишніми президентами.  

Літо… Ура!!! Радісно-сонячна пора для усіх дітей. А люблячі батьки обов’язково захочуть подарувати своїм дітлахам яскравий відпочинок. Найголовніше – повести цей час з користю і задоволенням.

Є такий жарт “програмування - це процес внесення помилок в кодову базу проекту”. Якщо існують ті, хто ці помилки робить, то мають бути супергерої, що не жаліють нервів і очей своїх, щоб число помилок не сильно зашкалювало. Такі люди живуть серед нас - це тестувальники). У статті розберемо детально професію саме ручного тестування. Адже часто виникають запитання про актуальність спеціалістів з цього напрямку на ІТ-ринку.

В одній із вінницьких шкіл провели капітальний ремонт харчоблоку. У планах також оновити меблі в їдальні.

Понад 5 тисяч дітей відпочиває у пришкільних таборах. Для них організували цікаву програму, завдяки якій діти не лише розвиватимуться, але й навчатимуться.

На виконкомі міської ради, 13 червня, ухвалили рішення про створення Інклюзивно-ресурсного центру №2. Установу розташують в будинку на Привокзальній, 30. У центрі допомагатимуть навчатися дітям, що мають особливі освітні потреби. Але на це потрібно ще дозвіл депутатів міської ради: рішення виконкому винесли на ухвалення сесії міськради.

11 червня у м. Вінниця в Вінницькому молодіжному центрі “Квадрат” відбувся івент “Fuckups in learning English”, організований Вінницькою ІТ-Академією.

keyboard_arrow_up