Освіта

Освіта

Військовослужбовці частини 3008 Нацгвардії України виявили бажання писати диктант разом з цивільними Місцем написання...

photo_camera

У дитячих садочках № 60 та 75, що в мікрорайоні Вишенька, нині тривають роботи з термомодернізації. Загалом у місті уже 40%...

Договір про співпрацю підписали Вінницький національний агроуніверситет (ВНАУ) і виноробна компанія «Шабо» На підприємстві...

Нещодавно вчитель інформатики із Вінниці Олег Слушний переміг в одній із номінацій Global Teacher Prize Ukraine. На думку...

Вже в найближчу суботу до освітньої компанії «Центр міжнародних програм» (Centre for International Programs) завітає офіційний представник канадського університету – The University of Winnipeg. В конференц-залі готелю «Франція» відбудеться зустріч, де амбітні та цілеспрямовані учні, студенти, випускники та їхні батьки зможуть дізнатися все про освіту в Канаді.

Унікальна можливість почути концентрат інноваційних кейсів в сфері діджиталізації, побудови сильних брендів та автоматизації бізнес процесів. Вже 28 листопада на бізнес інтенсиві ТРЕНДИ 2020.

Щиро дякуємо усім Вінничанам, що віддали за школу "Гарант" свої голоси! Дякуємо компанії Znakachestva за можливість відчути, що наша Мережа навчальних центрів школи "Гарант" рухається в правильному напрямку та робить свою освітянську справу ЯКІСНО!

Світ бізнесу докорінно змінюється під впливом діджитал технологій, інновацій та автоматизації. Частка традиційної економіки зменшується, а цифрової — збільшується.

У 2017 році компанія LEGO випустила Boost для робототехніків-початківців. Набір дає змогу сконструювати п’ять моделей: гітару, кота, робота, всюдихід і автоскладальну лінію. Усе про особливості конструктора та програмованих роботів — від експертів інтернет-магазину «Будинок іграшок».

18 октября Академия интернет-маркетинга WebPromoExperts проводит уже десятую онлайн-конференцию по SEO-оптимизации — SEO Day.

Це буде супердрайвова, пізнавальна і незабутня подорож "Навколо світу за 5 днів"! Стартуємо вже 28 жовтня! Для всіх, хто зареєструється до 20 жовтня - знижка!

Чи є заклад який може сьогодні гарантувати  працевлаштування? Так! Сміливо на це питання може відповісти Вінницька ІТ-Академія. Чому так?

Почали реконструювати 23 міський садочок. Там утеплять приміщення, замінять вікна та покрівлю.

Ми всі прагнемо змін і нових знань. Сьогодні безліч курсів, тренінгів та семінарів дають можливість за короткий термін опанувати нову професію, підвищити свою кваліфікацію або знайти нові захоплення.  Тому ловіть підбірку найцікавіших івентів цього тижня у Вінниці.  

keyboard_arrow_up