Освіта

Освіта

В Україні розпочався новий навчальний рік. Вінницькі школярі вже сіли за парти. Фахівці нагадали, яка вага шкільного...

photo_camera

Цьогоріч до школи пішли 4895 першачків. За програмою «Нова українська школа» держава забезпечила їх новими меблями та...

Серед десяти найкращих педагогів України — учитель школи №16 Сергій Петрович та учитель школи №20 Олег Слушний. Людина,...

Сьогодні, 1 вересня, школярі відправилися на святкові лінійки. До навчання приступають і студенти. Ми зібрали дописи вінничан,...

Перша в Україні конференція присвячена інструментам локального маркетингу. У вас кавярня, доставка піци, СТО, чи філія банку? Значить вам потрібно боротись "на районі" за свого клієнта. Онлайн та офлайн інструменти - все, що потрібно для перемоги у "вуличних боях". І обговоримо потенціал соціальної відповідальності, адже це козир в рукаві.

Ви хоч раз замислювались над тим, як змінився світ за останні 100 років? Кожен день наше життя стає іншим. Щось йде в минуле, звільняючи дорогу новому, щось починає грати новими фарбами. Особисто я, лише у 10 класі побачила комп’ютер (здавалось його нічим не замінити), потім почали з’являтись ноутбуки, а сьогодні все необхідне мені знаходить в телефоні! Як така крихітка може містити абсолютно все?!  Всі ці дива створюють мобільні розробники (mobile developer).

У Козятині отруїлися діти. Усі вони учні другої школи. За два дні до лікарні потрапило 30 дітей. 

На Соборній перекривають дах школи-гімназії №2. Обіцяють, що у 2020 році реставрація приміщення буде продовжена.

29 вересня в готелі «Франція» відбудеться виставка «Освіта за кордоном». Представники іноземних вишів відвідають Вінницю задля участі в цій події. Організатор події – ТОВ «Центр Міжнародних Програм»/Center for International Programs вже 18 років поспіль допомагає студентам втілити свої мрії в реальність та отримати освіту за кордоном.

Що спонукає батьків обрати навчальний заклад для своєї дитини? Одним важливо, щоб були враховані інтереси дитини, іншим, щоб був індивідуальний підхід, дехто шукає заклад, де навчають сучасних технологій, також важливим є цікаві методики тощо. А інші просто шукають “чим зайняти дитину”. Мабуть, ви вже впізнали себе у цих стрічках. Головне, що всі батьки прагнуть одного - щастя та перспективного майбутнього для своєї дитини. Що саме вибрати серед усього різноманіття, аби ваше чада отримували задоволення від занять?

На початку місяця протягом шести днів у Селищі проходила міжнародна конференція IDEC-EUDEC 2019  На неї з’їхалися світили з альтернативної освіти з різних куточків планети та прогресивні українські батьки (або батьки, які хотіли такими стати)  Редакція попросила організаторів розповісти, що відбувалося під час цього демократичного івенту

Уже цієї неділі, 1 вересня, у Вінниці відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня знань. До лав перших класів вступить майже 5 тисяч маленьких містян. Менше, ніж в минулому році.

Студенти Вінниччини можуть позмагатися за гранти на оплату навчання у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно». Переможці отримують можливість оплатити рік, півріччя або семестр навчання.

Священик Вінницько-Барської єпархії ПЦУ благословив майбутніх військових медиків перед присягою.

keyboard_arrow_up