Освіта

Освіта

З'явилася петиція, у якій підіймають питання освіти у період карантину. А саме — відновлення очної форми навчання.

Кілька десятків людей з плакатами зібралися 17 січня біля міської ради. Вінничани виступали проти продовження дистанційного навчання.

Дистанційна освіта — тема, яка вже не перший місяць хвилює, обурює та активно обговорюється вінничанами. Ми вирішили запитати перехожих вінничан про те, чого не вистачає нашому дистанційному навчанню, щоб воно було більш ефективним. 

Новий регламент запрацював з 1 січня. Він регулює різні боки освітнього процесу, але найбільше — харчування.

Вінницькі матусі зізнаються, що не задоволені вимушеним дистанційним навчанням. Журналісти «20 хвилин» підготували добірку навчальних онлайн-платформ, які можуть бути корисними для учнів різного віку.

У школах почався другий семестр, відтак вже через півроку випускники шкіл будуть робити перші кроки у доросле життя. Турботливі батьки можуть підказувати дітям, куди йти вчитися, але як при цьому не зіпсувати їм майбутнє? Поспілкувалися зі школярами, студентами та батьками про вибір професії, а також дізналися цінні поради від психолога про те, як зробити все правильно.

Кожен клас отримає набір з 11 предметів, де є ноутбук та принтер. Вартість одного комплекту 380 тисяч гривень.

З 1 січня 2021 року почали діяти нові санітарні норми для навчання у школах.  Якою має бути тривалість онлайн-уроку відповідно до регламенту.

Департамент освіти Вінницької міської ради розробив рекомендації щодо роботи вінницьких шкіл та дитячих садочків у період жорсткого карантину з 8 до 25 січня.

Сьогодні, 5 січня, перший день реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Що необхідно знати? Важлива інформація для учасників — за найвищий бал платитимуть стипендії.

keyboard_arrow_up