Освіта

Освіта

Безкоштовним харчуванням у школах та садочках забезпечені певні категорії дітей. Сьогодні, 25 вересня, цей перелік збільшили та додали до нього дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Уроки на свіжому повітрі у школі села Баланівка Бершадського району запровадили як один з методів протидії епідемії коронавірусу. Якщо комусь під час уроку упаде на голову яблуко, у вчителя буде нагода ще раз згадати закон земного тяжіння. Які плюси і мінуси навчання у шкільному садку? Як сприйняли нововведення учні, їхні батьки, вчителі?

Мрієте про прекрасне майбутнє для своєї дитини? А де можна відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння? Перегляньте огляд позашкільних гуртків та занять Вінниці — тут можна цікаво та корисно провести дозвілля. Попіклуйтесь про різнобічний розвиток малечі!

Спочатку громади отримали 15 одиниць транспорту. Сьогодні, 17 вересня, область отримала решту — 10 нових комфортних автобусів для перевезення школярів.

Хочеш програмувати і замислюєшся про те, в яку сферу направити свої зусилля.? Важливо, щоб вибір був актуальним та затребуваним. У Вінницькій ІТ-Академії вивчають найбільш сучасні напрямки програмування, викладають ментори-практики, а всі випускники гарантовано працевлаштовуються. То яким же програмістом стати?

У регіоні створили обласну робочу групу, в яку увійшли спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області та Департаменту освіти та науки ОДА.

Вчора, 14 вересня, Вінниця увійшла до «помаранчевої зони» адаптивного карантину. Школи перейшли на спеціальні умови навчання.

Слово «булінг» походить від англійського bullying — бикування (переслідування). Чому діти цькують однолітків, а також про причини булінгу і їх можливі наслідки,—  розповідає психолог Тетяна Нікіфорова.

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відкрилась інтерактивна виставка. За попереднім записом на базі виставки «Школа темних віків 2» проводитимуться захопливі заняття. Реєстрація та довідки за тел. 068 725 49 57.

До ТОП-50 цьогорічної премії Global Teacher Prize Ukraine, яку отримують найкращі вчителі країни, увійшло двоє вінницьких викладачів. Ми поговорили з ними і тепер тезово публікуємо їхні найцікавіші думки.

keyboard_arrow_up