Події

Події

У 2016 році ЄБРР уклав Угоду з Європейською Комісією про надання бізнес-консультацій, інформаційної, навчальної й іншої підтримки малим і середнім підприємствам (МСП) в Україні в рамках ініціативи ЄС EU4Busіness. 

До кінця 2020 року в місті мали бути ще 5-6 VinLine, 10 турецьких автобусів, повністю діюча система електронного квитка. Але коронавірусна хвороба внесла свої корективи і зараз більшість планів транспортників — призупинені.  Дізналися, як пандемія вплинула на роботу найбільшого перевізника Вінниці.

На час карантину на вулицях поменшало людей, а центр міста взагалі спорожнів. Показав це з висоти пташиного польоту відеограф Олег Смаковський.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 7 квітня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Дата 8 квітня ввійшла в історію декількома знаковими подіями та святами.  У матеріалі знайдете традиції та прикмети на цей день, а також, що не можна робити.

Для стримування поширення коронавірусу у Вінниці посилюється робота на прибудинкових територіях. Так, дитячі майданчики огородили спеціальною стрічкою, а сміттєві баки щодня обробляють дезінфікуючи розчином.

Ми дізнались навіщо у розпал пандемії коронавірусу спорткомітет закупив «валізи до загальноміських заходів» на сто двадцять одну тисячу гривень.  

На момент зникнення Валі Кушнір було 10 років. Зникла вона у невеликому селі Гриненки, що на Немирівщині. Попри те, що уже пройшло 10 років, дитину і далі шукають.

Станом на 9.30 7 квітня у Вінницькій області підтверджені 81 випадок захворювання на COVID-19. З них половина пацієнтів на амбулаторному лікуванні вдома. Як повідомив голова ОДА Владислав Скальський, тільки три пацієнти у важкому стані. Одним з них є 2-річний хлопчик, якого лікують у Могилів-Подільському.

Сьогодні у мережу виклали відео пожежі на Вишенському озері. Полум'я, яке зафіксували, сягало декількох метрів у висоту. На місці події працюють рятувальники.

keyboard_arrow_up