Події

Події

Президент Володимир Зеленський призначив на посаду голови Ярмолинецької райдержадміністрації учасника команди Ліги сміху «Вінницькі» Василя Гуменюка.

На сесії облради, 21 лютого, погодили звернення до Президента, Верховної Ради та Кабміну. У ньому депутати закликають скасувати плату за доставку газу, яка діє з 1 січня 2020 року.  Серед причин скасування, яку називають депутати, вимога платити абонплату до 20 числа кожного місяця, хоча пенсії та зарплати приходять пізніше.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 20 лютого.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Обласні депутати перед початком сесії, 21 лютого, закликали не закривати районні лікарні на Вінниччині та переглянути перелік опорних закладів.  Голова ОДА Владислав Скальський розлого розказав, що відбувається з медичною галуззю нашої області. Плюс, ви можете слідкувати за рішеннями сесії облради онлайн, в реальному часі.

Мешканців попереджують про відключення гарячої води та опалення. Прес-служба «Вінницяміськтеплоенерго» оприлюднила свіжу інформацію станом на десяту годину.

Вчора, 20 лютого, з китайського міста Ухань повернувся літак з евакуйованими людьми — 45 українців та 27 іноземців. Серед них сім’я з 8-річним сином, молода пара, 20-річні студенти. Серед пасажирів є й вінничани.

21 лютого відзначають кілька свят, а також річниць історичних подій. У добірці — найцікавіші з них

Після запуску е-квитка проїзд у транспорті можна оплатити і готівкою, і карткою. Але часом валідатори не працюють. Вінничани нарікають, що водії та кондуктори відмовляються вмикати прилади, пояснюючи це «збоєм», якого насправді немає. Чому так відбувається, чи є такий саботаж масовим і як з ним борються? Розказує директор транспортної компанії Михайло Луценко.

Валерія Брезденюка, вбитого на Майдані під час Революції Гідності, багато-хто пам’ятає з телевізійного проекту «Україна має талант» Він демонстрував в ефірі написання картин  у техніці ебру – малюнки на воді Вдова загиблого і його донька давно виношували ідею організувати виставку його картин Вона відбулася у день шостої річниці загибелі Героя України

Ввечері, 19 лютого, барські поліцейські розшукали дев’ятирічного хлопчика. Він був на автовокзалі.

keyboard_arrow_up