Події

Події

«Машину поставлю тут, бо немає куди» — найчастіше так відповідають люди, що паркують свої машини на зелених зонах перед багатоповерхівкою. А якщо це заважає більшості мешканців дому, а власники машин не реагують на скарги, то де шукати на них управу? Склали інструкцію з варіантами вирішення проблеми

Діти, які народилися у 2020 році та не отримали «пакунку малюка», зможуть отримати грошову компенсацію вартості боксу.  Про це повідомляє прес-служба Міністерство соціальної політики.  

Плата за доставку газу зросла на дев’ять копійок. Тепер ми маємо сплатити «Вінницягазу» 1,16 гривні за куб на місяць. При цьому газовики зазначають, що отримали знижений тариф, аніж той, що був погоджений раніше. А як конкретно зміняться платіжки у вінницьких споживачів?

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 9 липня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Засновник вінницької партії – Микола Філонов. Співзасновник партії – почесний громадянин Вінниці, відомий вінничанин, талановитий артист, волонтер, громадський діяч Віктор Бронюк.

Вчора, 9 липня, начальник вінницької обласної поліції Іван Іщенко представив особовому складу Вінницького відділу та Гніванського відділення поліції нових керівників.

Дата 10 липня ввійшла в історію кількома знаковими подіями та святами. Сьогодні віряни шанують пам'ять Самсона – сина благочестивих і заможних римлян. 

З 2 липня кінотеатрам дозволили вийти з карантину. Вони працюють за умови, що кількість глядачів у залі буде на 50% загальної кількості місць. Однак у самих кінозалах ще є кілька правил, яких мають дотримуватися відвідувачі. А що зараз показують, коли через карантин і пандемію немає світових прем’єр для великого екрана?

У Вінниці правоохоронці склали адмінматеріали на хулігана, який серед ночі вривався у чужу квартиру.

У суботу, 11 липня, працівники Вінницької бібліотечної системи проведуть різноманітні онлайн-заходи до Всесвітнього дня шоколаду.

keyboard_arrow_up