Події

Події

Вінничанин Олександр Горунов не підтримує ідею прикрашання трамваїв та тролейбусів святковими ілюмінаціями. Чоловік пропонує це заборонити, адже каже, що це небезпечно.

Вже протягом цілого року ведуться перемовини і зустрічі щодо подальшої долі ковзанки, а також абсолютно безглузді розмови. Ви всі точно чули хоча б частину: чи потрібен Льодовий клуб? Кому це вигідно? Навіщо витрачати бюджет на звичайну ковзанку? А ведуться вони тими, хто навіть не подумає зазирнути у ядро цієї ситуації та її проблематики, і нажаль деякі з них мають велику владу у місті.

У мерії розказали про хід програми розвитку освіти у 2019 році. Говорили про матеріальне забезпечення, черги до дитсадків та утеплення закладів освіти.  Які є плани у міської влади на школи та дитсадки?

«Енера Вінниця» повідомила, що «Вінницяоблводоканал» знову може залишитися без світла. Також у повідомленні зазначають, що з розумінням ставляться до проблеми, тому в черговий раз відстрочили дату відключення, аби Водоканал зміг сплатити борг.

У Вінниці розпочали збір теплих речей, які передадуть безхатченкам. Це можуть бути теплі рукавиці та шкарпетки.

У 2020 році наше місто стане господарем міжнародного шахового турніру серед дітей та молоді. Організатори очікують, що буде 1000 спортсменів з 20 країн світу, тож оголошують чималий призовий фонд — 40 тисяч доларів.  Окрім того, обласну федерацію шахів очолила нова людина і чоловік поділився своїми планами про розвиток спорту на Вінниччині.

«Вінницяміськтеплоенерго» подає послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання на всі будинки своїх споживачів. Але є виключення, які від них не залежать.

Дата 21 листопада ввійшла в історію кількома знаковими подіями та святами. У матеріалі ми зібрали традиції та прикмети на цей день, а також що не можна робити.

У HUB Місто змістів проведуть прем'єрний показ фільму про велосипедистів. Вхід вільний.

Коргіманія. Крістіна на Віктор Голій завели собаку породи коргі і створили Instagram, на який підписались вже понад 100 тисяч користувачів. У планах подружжя зайти в інші мережі та закохати українців у коргі. Як з’явилася ідея для блогу, де шукати натхнення для малюнків та як це — жити в будинку на колесах з собакою, вінницьке подружжя розповіло 20minut.ua

keyboard_arrow_up