Події

Події

Фірмові поради імпровізації та гри на бас-гітарах від Ігоря Закуса, який вже багато років справедливо вважається найкращим бас-гітаристом України, вінничани зможуть почути під час проекту «Джазові сніданки» у суботу, 26 вересня, з 9.30 до 13.00. Щоб стати учасником проекту, усім бажаючим просто потрібно заповнити google-форму на сайті snidanky.jazz.vn.ua.

Депутати обласної Ради затвердили список студентів – учасників бойових дій та їхніх дітей для компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 н.р. Компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 навчальних закладів Вінниччини на загальну суму понад 4 млн грн. Сума найбільших виплат складає понад 19000 грн, найменша – 1700 грн.

Сучасний коворкінг в Центрі Вінниці, масштабний музичний фестиваль, освітня програма для однолітків, що допоможе обрати майбутню професію, і безліч інших ідей вигадала активна молодь міста. Розповідаємо та показуємо, як молоді вінничани пропонують залучати туристів у Вінницю. Після прочитання пропонуємо проголосувати за проект, що сподобався.   

Менше години пройшло з моменту виклику рятувальників та ліквідації пожежі. Однак це не допомогло врятувати тварин.

Сьогодні, 24 вересня, Голова Національної поліції України Ігор Клименко передав поліцейським з різних областей сертифікати на 16 службових авто. Отримали транспорт і правоохоронці Вінниччини.

24 вересня депутати обласної Ради розглянули та 44 голосами затвердили зміни до Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових частин.

Уроки на свіжому повітрі у школі села Баланівка Бершадського району запровадили як один з методів протидії епідемії коронавірусу. Якщо комусь під час уроку упаде на голову яблуко, у вчителя буде нагода ще раз згадати закон земного тяжіння. Які плюси і мінуси навчання у шкільному садку? Як сприйняли нововведення учні, їхні батьки, вчителі?

До поліції звернувся місцевий житель, який повідомив про неадекватну жінку на дорозі. Заявник переживав, щоб вона не вскочила під автівки.  Поки патрульні їхали на виклик — жінка уже забрела у річку. З води її вчасно дістали.

Чергові вибори у Вінниці призначені на 25 жовтня. Тоді ми будемо обирати як нову міську раду, так і очільника міста. Передвиборчі перегони набирають «обертів»: політичні сили продовжують висувати кандидатів на посаду голови Вінниці. Розповідаємо, хто ці люди та чим відомі.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 23 вересня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

keyboard_arrow_up