Погода

Циклон вирішив оселитися на пенсії в Україні. Саме над нашою територію він стаціонує, заповнюється його низький тиск більш...

Сьогодні, 14 грудня  2018 року, хмарна погода протримається у Вінниці увесь день. Дрібний сніг йтиме майже весь день, але...

Україну засипало снігом. Синоптики прогнозують, що завтра, 14 грудня 2018 року, на Вінниччині знову йтиме сніг.

Сьогодні, 13 грудня  2018 року,  у Вінниці сонце буде рідко з'являтися з-за хмар. Сніг йтиме весь день і не припиниться до...

Від сьогодні, 12 грудня 2018 року, погода почне різко погіршуватися. Що радять людям та водіям, читайте далі.

Сьогодні, 12 грудня  2018 року,  хмарна погода протримається у Вінниці увесь день. Дрібний сніг, який розпочнеться у другій половині дня, посилиться ближче до вечора.

За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області погода погіршиться. Попереджують про сильний туман, снігопади, ожеледицю та хуртовину.

Сьогодні, 11 грудня  2018 року,  з ранку до самого вечора у Вінниці небо буде вкрите хмарами. Більша частина дня пройде без опадів, а ближче до вечора очікується дрібний сніг.

З вівторка, 11 грудня 2018 року, в Україні погіршиться погода. Людей попереджують про мігрені та стрибки артеріального тиску через різку зміну погоди.

Сьогодні, 10 грудня  2018 року,  протягом усього дня у Вінниці буде триматися хмарна погода. До полудня опадів не очікується. У другій половині дня можливий дощ, який до вечора повинен закінчитися.

У Вінниці нині, як кажуть в народі «сракопад». У мережі вінничани почали писати, що така ситуація по всьому місту.

За прогнозами синоптиків у Вінниці цього дня буде хмарно. Деталі у матеріалі.

За прогнозами синоптиків у Вінниці цього дня буде хмарно. Деталі у матеріалі.

Синоптик Наталка Діденко поділилася прогнозом на 8 та 9 грудня. Вінниччину опади можуть накрити уже з суботи.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up