Політика

Політика

Чи приїде до Вінниці Зеленський — невідомо. До цього голів ОДА він представляв особисто.

play_circle_filled

У вівторок, 27 серпня, минуло сто днів відтоді, як Володимир Зеленський обійняв посаду президента України. Ми запитали...

Партія "Слуга народу" пропонувала дату 29 серпня. Іншими депутатами пропонувалися дата 3 вересня і 20 серпня. Який саме день...

Глава політичної сили «Слуга народу» Дмитро Разумков повідав, коли оновлена ​​Верховна Рада України приступить до виконання...

Позачергові вибори до парламенту поставили два рекорди. Найнижча за всю історію виборів явка виборців — 49,8%. Найбільша кількість нардепів від однієї партії — 253 місць у Верховній Раді. Як вибори пройшли у Вінниці, хто отримає мандати і коли нова влада запрацює?

Станом на сьогодні, 23 липня 2019 року, 10 годину центральна виборча комісія опрацювала 93% протоколів. Як розділися голоси виборців на Вінниччині, читайте далі.

ЦВК опрацювала понад 70% протоколів. По Вінничини є нові дані Що відомо про депутатів-переможців? Коли відбудеться перше засідання нової Ради?

Центральна виборча комісія вже опрацювала понад 65% протоколів. Протягом останньої години лідери не змінилися. Хто проходить у Верховну Раду з Вінниці, читайте далі.

Центральна виборча комісія вже опрацювала понад 57% протоколів. Як голосували вінничани та хто проходить у Верховну Раду від Вінниці?

Центральна виборча комісія вже опрацювала понад 52% протоколів. Як голосували вінничани та хто проходить у Верховну Раду з Вінниці, читайте далі.

Вчора, 21 липня 2019 року, українці голосували за партії та кандидатів в  депутати. Станом на сьогодні, 22 липня, пів на десяту годину центральна виборча комісія опрацювала понад 41% протоколів.

Станом на 9.00 Центральна виборча комісія опрацювала 41,7% протоколів окружних виборчих комісій. У Верховну Раду проходять п’ять партій. Найбільшу підтримку отримує пропрезидентська «Слуга народу».

О 17:00 у Вінницькому прес-клубі пройшла чергова прес-конференція. На ній голова обласного Комітету виборців Владислав Телень розповів про середню явку на дільницях та порушення, що на них відбулися

В Україні, 21 липня, триває позачергові вибори до Верховної Ради України. У вінницькому КВУ розказали, що станом на 12.00 проголосували вже 16% виборців у Вінниці. Також пояснили, чому дільнична комісія в Медуніверситеті вдень заповнювала протоколи, які мала б складати після 20.00

keyboard_arrow_up