Політика

Політика

play_circle_filled

Запитали вінничан старшого віку, хто з президентів їм запам'ятався найбільше, при кому жилось краще чи гірше. Але все це...

Зміна Президента України веде за собою, зазвичай, серйозні кадрові перестановки на місцях. Зокрема, команда Президента...

Розпитали вінничан, яких змін вони чекають від нового президента та чи . А як думаєте ви? Свої думки залишайте у коментарях

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій написав заяву про складання повноважень перед новообраним...

20 травня відбулась інавгурація новообраного президента України Володимира Зеленського. Що про це пишуть у соцмережах дізнавайтеся далі.

На сьогоднішньому ранковому пленарному засіданні депутати Верховної Ради 315 голосами «за» прийняли постанову.

Парламентський комітет з питань регламенту переніс засідання, під час якого, як очікувалося, буде розглянуто питання про дату інавгурації майбутнього глави держави.

Президент України є гарантом державного суверенітету та територіальної цілісності України. На вашу думку, хто з президентів зробив найбільше для України.

Видання Texty.org.ua склало інтерактивну карту, як проголосували у другому турі виборці на кожній дільниці України. Є й інформація із вінницьких дільниць. На карті - результат голосування за Петра Порошенка і Володимира Зеленського по кожній дільниці, зазначає видання. Карта оновлюється по мірі підрахунку голосів.

Про те, що наступні п’ять років Україну очолюватиме Володимир Зеленський стало відомо після оголошення результатів екзіт-полів. Зеленського підтримали понад 70% респондентів, а чинного президента Порошенка – близько 25%. Поки у ЦВК продовжують рахувати бюлетені, ми склали добірку з реакцій вінничан на результати виборів.

Напередодні другого туру президентських виборів в Україні сьогодні, 20 квітня, оголошений день тиші. Будь-яка агітація носить незаконний характер.

За результатами виборів першого туру у Вінницькій області Володимир Зеленський набрав — 23,42% голосів, Петро Порошенко — 22,37%. За кого ви будете голосувати 21 квітня? Опитування анонімне!

Запитали вінничан чим вони керуватимуться при голосуванні на президентських виборах. Чи має на них вплив телевізор, інтернет та програми кандидатів? А що впливає на ваш вибір? 

За минулу добу до підрозділів поліції Вінниччини надійшло 13 повідомлень про можливі порушення виборчого процесу. У поліції розповіли подробиці.

keyboard_arrow_up