Найбільший майданчик зі Street Workout у Вінниці зробили на Старому місті. На площі Шкільній поставили 15 комплексів для тренувань, серед яких бруси, турніки, шведські стінки та боксерські груші. В мерії зазначають, що тут зможуть одночасно тренуватися 50 людей. Ціна такого майданчика — 928 тисяч гривень.

Перше відкрите тренування пройшло за участю багаторазового переможця та призера забігів з перешкодами Race Nation та DYKA GONKA Макара Трояна. Хлопець провів для вінницьких спортсменів майстер-клас.

Чемпіонат України з футболу (друга ліга) завершено достроково через пандемію. Вінницька «Нива» зайняла 9-е місце серед 11 команд групи «А». Водночас однойменна команда U-19 завершила сезон на 1 місці групи в чемпіонаті України серед однолітків.

Хортинг - суто національний вид спорту, народжений в Україні, який стрімко завойовує популярність й в інших країнах.  Він поєднує в собі національне бойове мистецтво, систему самовдосконалення, наближує до українських традицій і водночас активно популяризується серед молоді. Хортинг має підтримку на державному рівні і в 2009 році був офіційно визнаний як національний вид спорту.

Від 22 травня розпочався другий етап послаблення карантину. Уже дозволили проводити спортивні змагання з обмеженням до 50 осіб та без глядачів. Також уже відомо, як відновлюватиметься спортивна сфера надалі.

Через карантин Сергію Паршенку довелося закрити секцію кікбоксингу, що в ній він був тренером.  Для того, щоб учні не втрачали своїх навичок, Сергій запустив YouTube-канал «Бокс на дивані».  На ньому він викладає короткі відео-уроки: «Сильний удар і що цьому заважає», «Вчимося правильно дихати», «Замах при ударі» тощо.

Проїхатись по мальовничим та історичним місцям Вінниччини пропонують у одному з місцевих тур-клубів.  Посткарантинну велоекскурсію запланували на перший день після ймовірного завершення карантину. Кількість місць обмежена. 

Карантин затягнувся до 11 травня. Щоб не сумувати вдома та тримати себе у тонусі — займаєтеся спортом.  У матеріалі ви знайдете посилання на сторінки, які можуть вам у цьому пригодитися.

Сотні вправ, відео інструкцій та понад 100 тисяч завантаження. Вінничанин Андрій Мерецький займається розвитком власного мобільного додатку для занять воркаутом. Скільки часу потрібно, щоб розробити програму, на якій можна заробляти, та хто найбільше завантажує додатки для занять спортом? Поговорили з розробником та попросили його скласти вправи для тих, хто хоче бути у формі під час самоізоляції.

Під час карантину всі сидять вдома тому спортзали, фітнес-клуби, басейни та студії танців закриті. Склали список онлайн-ресурсів, які допоможуть підтримати себе у формі під час самоізоляції. Якщо знайшли класний сервіс, Instagram сторінку чи YouTube-канал для заняття спортом, яким би ви хотіли поділитись — додавайте посилання у коментарях.

keyboard_arrow_up