Він і Вона

Молоді пари все частіше уникають узаконення стосунків та надають перевагу цивільному шлюбу. За результатами опитувань, 92% жінок, які живуть в цивільному шлюбі, пишуть у анкетах, що вони заміжні, тоді як 85% чоловіків вважають себе неодруженими. Тобто, громадянський шлюб це для жінок — ілюзія справжнього, а для чоловіків — стосунки без зобов'язань? 

Перше побачення: для хлопця і дівчини це завжди особливий день, до якого ретельно готуються. Перша зустріч може пройти легко і невимушено, або ж навпаки — стати «каторгою». Яких тем варто уникати на першому побаченні, щоб воно не стало останнім,— розповідає психолог Наталя Тернова. 

Взаємне кохання робить нас щасливими і мотивує на розвиток. А якщо почуття залишаються нерозділеними, а ми все одно чіпляємося за них? Звісно, це веде до саморуйнування. Як перестати зближуватися з тими, хто приносить лише біль і розчарування, — відповідає психолог.

Все більше людей надають перевагу реальним знайомствам інтернет-спілкуванню.  Який має бути ваш акаунт соцмережах і як правильно знайомитися в інтернеті,— розповідає психолог і бізнес-тренер Тетяна Нікіфорова.

Деякі люди говорять, що стосунки — це важка праця. Психолог і бізнес-тренер Тетяна Нікіфорова пропонує задуматися, чи не занадто багато у ваших стосунках «роботи».

За словами психологів, жінки частіше зважуються на розрив стосунків. Основна причина — зрада. Але буває цей крок через поганий секс, його невпевненість, регулярну відсутність з друзями за пивом. Чоловіки топовими причинами розриву вважають ревнощі, неохайність та лінь жінки. Здавалося б, анамнез жахливий, але чомусь ми час від часу «повертаємось» в усе це. Навіщо ми спимо з колишніми?

Ви проводите цілий день разом з коханою людиною і відчуваєте себе на сьомому небі. Але на наступний день об'єкт ваших почуттів не відповідає на ваші дзвінки — і вас охоплює тривога, злість, відчай. Що це — кохання, чи залежність? Коментує психолог Анна Катрук.

Про що зазвичай сперечається чоловік і жінка? Про гроші, секс, прийняття рішень, моральні цінності, виховання дітей, розподіл домашніх обов’язків. Досить часто такі суперечки переходять в однаково болючі для обох сварки і скандали. Воно вам треба?

Перева, наче і не кінець, але неприємна новина точно. Чи можливо зробити перерву в стосунках так, щоб нікому не було боляче? Про що домовлятись, і як? 

Існують фрази і вчинки, які можуть зіпсувати не тільки романтичний вечір, але і можливість його повторити. До першого сексу дівчата намагаються підготуватися максимально: надягають найкраще, підкреслюють принади, намагаються справити враження… Хлопці теж в цьому плані намагаються не вдарити обличчям в бруд. Іноді досить маленького промаху, і всі старання сходять нанівець.

keyboard_arrow_up