Віра

В цей день, 18 вересня, вшановується пам'ять Єлизавети і Захарія - батьків Іоанна Хрестителя. Наші пращури вважали, що сьогодні...

Сьогодні – день ікони Божої Матері. У цей день, 17 вересня, люди традиційно замовляють молебні про збереження будинків від...

На завтра, 14 вересня, до міста запланований візит предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого Митрополита Київського...

Сьогодні, 8 вересня, у православній церкві згадують про мучеників Наталю та Андріана, які були чоловіком і дружиною, родом...

У церкві 7 вересня вшановують пам'ять Святого Тита – одного з 70 апостолів, який також відомий як учень Святого Павла.

Про що 5 вересня "говорять" птахи, і чому цього дня треба остерігатися рудих чоловіків

Читайте, яке православне свято відзначають українці 4 вересня 2019 року. Крім цього, ми розповідаємо про про головні прикмети на цей день.

У день, 3 вересня, християни вшановують апостола Тадея, одного з учнів Ісуса Христа, проповідника і святителя Тадея Проповідника. Наші пращури займалися збором льону та яблук, і намагалися не порушувати важливі правила.

Сьогодні, 2 вересня, православні християни згадують про пророка Самуїла. Цей день називали чоловічим, і в це свято голові сімейства не можна було працювати. Також існували й інші важливі заборони.

Біля храму в селі Хижинці 27 серпня парафіяни ПЦУ повісили прапор, а вранці 28 серпня, після богослужіння, прапора уже не було. Як виявилося, зірвали державний прапор прибічник УПЦ Московського Патріархату.

Сьогодні, 28 серпня, Православна Церква вшановує свято Успіння Пресвятої Богородиці. Свято Успіння встановлене на честь події, коли Божа Матір завершила своє земне життя й переселилася в небесне житло.

В цей день, 23 серпня, віряни згадують Лаврентія Римського, який жив в III столітті і служив архідияконом в римської християнської громади. Його вчителем був архідиякон Сікст.

У цей день, 22 серпня, вшановують пам'ять святого Матфія - одного з учнів Ісуса, який став одним з 12 апостолів.

Сьогодні, 19 серпня 2019 року, православні вінничани відзначають велике свято - Преображення Господнє та Яблучний Спас.

keyboard_arrow_up