Віра

Святкові Великодні богослужіння транслюватимуть онлайн. Ми зібрали у матеріалі перелік медіаресурсів, які здійснюватимуть показ.

У Міністерстві внутрішніх справ розповіли, як відбуватимуться церковні служби та освячення кошиків на Великдень. Виключень під час карантину не буде ні для кого, окрім священника.

Божественну літургію у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, очолює митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Песах традиційно святкується в середині весни. Це одне із головних іудейських свят, яке також часто називають єврейською Пасхою. 

Цьогоріч великодні свята українці вперше зустрічатимуть в умовах карантину. Пропонують проект «Великдень вдома», який не передбачає участь вірян в храмових богослужіннях. Ми запитали у представників місцевого духовенства про організацію прийдешнього свята.  

В період карантину варто утриматися людних місць, серед яких і церква. Та це не значить, що служіння варто ігнорувати та не відвідувати. Спасо-Преображенський кафедральний собор для того, щоб усі бажаючі змогли долучитися до служби, почали проводити її онлайн.

Спасо-Преображенський кафедральний собор закликав вірян, які мають ознаки захворювання грипу, залишитися вдома. Для того, щоб усі бажаючі змогли відвідати службу, служіння почали проводити онлайн.

З 2 березня розпочався Великий піст. У цей період кожна віруюча людина повинна вести себе смиренно.

Сьогодні, 24 лютого, на 78-му році життя, після важкої і тривалої хвороби помер заштатний клірик Вінницької єпархії протоієрей Стефан Синюк. Про це повідомили у прес службі Вінницько-Барської єпархії ПЦУ.

Щороку в Україні на Водохреще люди пірнають у крижану воду. Більшість вважає, що таким способом можна очиститися від гріхів. Православна церква України розповіла, чому це не так та як варто ставитися до купання.

keyboard_arrow_up