Віра

photo_camera

Церковний календар показує, що в останньому місяці осені є чимало важливих для віруючих людей дат. Варто відзначити, що цього...

Сьогодні – день Сергія Печерського. У цей день існувала традиція вдягати жінкам нову хустку на голову. Чому 20 жовтня жінкам...

У суботу, 19 жовтня 2019 року, православна церква відзначає пам’ять апостола Хоми. 

18 жовтня 2019 року православні  святкують День пам'яті євангеліста Луки. Крім цього в цей день християни вшановують пам'ять...

Відсторонений з посади обласний чиновник звернувся до Арсена Авакова, щоб той розібрався, чому вінницька Нацполіція "підтримує" УПЦ МП та не реєструє заяви членів ПЦУ.

17 жовтня православні вшановують пам'ять Єрофея (Ієрофея), який є першим Афінським єпископом і учнем апостола Павла. Єрофей - член ради старійшин Ареопагу. Його обернув в християнство апостол Павло. Після цього він став першим Афінським єпископом.

У середу, 16 жовтня 2019 року, православні християни вшановують пам'ять священномученика Діонісія Ареопагіта.

Сьогодні, 15 жовтня, православні віряни вшановують пам'ять священомучеників Купріяна та Устини. Світ відзначають День боротьби з раком грудей.

Історія свята Покрови.  В чому та кому допомагає Покров Богородиці. Чого не можна робити в цей день?

6 жовтня вважається днем Зачаття Пророка, Предтечі й Хрестителя Господнього Іоанна та вшановується пам'ять святого Інокентія, митрополита Московського.

В церкві 5 жовтня вшановують пам'ять пророка Йони. Відповідно до Священного Писання, Йона побував в череві кита і залишився неушкодженим, тому цього дня не можна ловити, їсти або продавати рибу.

За народним календарем, сьогодні   – Трохим і Зосима, а у євреїв починається піст Гедалії. Прикмети розкажуть, якою буде погода.

У цей день, 30 вересня, за народним і церковним календарем відзначається День Віри, Надії і Любові. Також в цей день православні віруючі вшановують пам'ять святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. 

В цей день по-особливому шанували жінок. Люди вітали молодих матерів та дарували подарунки близьким.

keyboard_arrow_up