Здоров'я

Здоров'я

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус станом на 18 січня. Повторно коронавірус виявили — у шести хворих.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 18 січня. Вчора в Україні виявили три тисячі 34 випадки, у Вінницькій області зафіксували 102 нових хворих.

В області постійно контролюють ситуацію щодо захворюваності на грип та ГРВІ. Станом на 15 січня у нас спостерігається низький рівень, але люди продовжують хворіти.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів про ситуацію з коронавірусом в області станом на ранок 17 січня. Загалом на Вінниччині зафіксували 24 тисячі 898 випадків. 176 нових за добу.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 17 січня. Кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад одного мільйона, одужали — більше 865 тисяч. За добу виявили 5 тисяч 990 нових випадків по країні, з них 176 на Вінниччині.

У вівторок, 19 січня, у Вінниці будуть відзначати останнє свято з різдвяного циклу – Водохреща. Як завжди у цей день на міських водоймах збиратимуться прихильники купання у крижаній воді.  Серед них буде і президентка клубу вінницьких «моржів» «Нептун» Раїса Макієвська. Жінка пірнатиме вже 49 зиму поспіль. Ми попросили її дати кілька порад тим, хто цьогоріч збирається купатися. 

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів про ситуацію з коронавірусом в області станом на ранок 16 січня. Загалом на Вінниччині зафіксували 24 тисячі 722 випадки. 227 нових за добу. Від недуги вже одужали 19 тисяч 115 людей. Повторно коронавірус виявили у 34 хворих. 

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 16 січня. Кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад одного мільйона, одужали — понад 857 тисяч. За добу виявили 7 тисяч 729 нових випадків по країні, з них 227 на Вінниччині.

Під час карантину у Вінниці відкрили групу дитячої психодрами. Психологиня Наталія Лукашенко разом з подругою Тетяною Сус допомагають дітям та підліткам позбавитися комплексів та стати комунікабельними. Такі групові інтенсиви для дітей стали першими у Вінниці. Це ще одна історія вінничан про створення власної справи на карантині.

Діабет — це дорого! Saharok Shop підготував кілька порад, які допоможуть трохи заощадити, не приносячи в жертву найголовніше — своє здоров'я.

keyboard_arrow_up