Здоров'я

Здоров'я

На сьогоднішній день в Україні зареєстрували чотири медичних препарати. Проходять клінічні випробування на лікування від коронавірусу (COVID-19) - Амізон, Аміксин, Корвітин і Біовен.

На сторінці «Гастрогід Вінниччини» вінничанка Олена Павлова поділилась рецептом легкого літного салату.

У Вінницькій ОДА оприлюднили оперативну інформацію про поширення на Вінниччині коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 11 липня.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус станом на 11 липня. Наразі в області зафіксували 2081 випадок. +21 нових за добу.

В Україні станом на 11 липня зафіксували 52 843 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.  На Вінниччині зафіксували 2081 випадок коронавірусної хвороби COVID-19. Плюс 21 нових випадків за добу.

Під час заняття спортом не слід вдаватися до використання маски для обличчя, оскільки це утруднить дихання.

У четвер, 9 липня, інста-блогерка з 1,1 мільйоном підписників Аліна Шаманська записала прямий ефір з жінкою, якій нещодавно довелося народжувати перед зачиненими дверима Вінницького пологового будинку №1. Ми розшифрували ефір блогерки і занотували найцікавіше з розповіді вінничанки.

У Вінницькій ОДА оприлюднили оперативну інформацію про поширення на Вінниччині коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 10 липня.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус станом на 10 липня. Наразі в області зафіксували 2060 випадків. +39 нових за добу.

В Україні станом на 10 липня зафіксували 52 043 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.  На Вінниччині зафіксували 2060 випадок коронавірусної хвороби COVID-19. Плюс 39 нових випадків за добу.

keyboard_arrow_up