Здоров'я

Здоров'я

photo_camera play_circle_filled

У листопаді прогнозують сильних магнітні бурі. Вони відбудуться в кінці місяця. У такі дні радять менше фізично працювати,...

Услід за кором, на який з початку 2019-го захворіли 1268 людей у Вінниці, в нашу країну повертається дифтерія.  Вже...

Серце дорослої людини у стані спокою робить 70-75 ударів за хвилину. Якщо частота пульсу менша або більша, це може вказувати...

Кілька десятків людей з усієї України зібралися під стінами відомства з вимогою виділити їм гроші на трансплантацію за...

У військовій частині 3008 Нацгвардії України масово роблять щеплення, аби не захворіти на дифтерію Приклад підлеглим подав командир частини Профілактичні заходи у підрозділі триватимуть до кінця листопада

В очікування прийому сімейного лікаря помер пацієнт Калинівської амбулаторії. Чоловіку стало зле в черзі, і його не змогли реанімувати ні медики поліклініки, ні лікарі швидкої.

Як зрозуміти що той продукт, який ви бажаєте придбати є органічним, або, як кажуть у Європі, «біо»? А саме був зрощений без використання пестицидів, мінеральних добрив та ГМО? Ми звикли, що про це нам кажуть вказівки на упаковках, або виробники позначають цю інформацію у назвах компанії. Хоча й досі існують різноманітні міфи стосовно того, яким повинен бути органічний продукт.

Міська команда з американського футболу «Вінницькі вовки» влаштовує тематичну акцію 31 жовтня. Спотрсмени запрошуються всіх охочих стати донорами Обласного центру переливання крові.

Всесвітня організація охорони здоров'я прогнозує, що у новому сезоні можна очікувати збільшення кількості захворілих на грип на 10-15%. Одним із методів профілактики захворюваності є вакцинація.

Додаток AirVisual вимірює індекс якості повітря. Дані постійно оновлюються. У програмі можна побачити рейтинг найбільш забруднених місць, або роздивитись світову карту забруднення.

На Вінниччині минулого тижня за оперативними даними захворіли на кір 4 дитини. Загалом з початку року в області зафіксовано понад 4 тисячі випадків.

Дата час: 1 листопада 2019р. о 19:30 год; Місце: Вінницький обласний художній музей (вул.Соборна, 21); Кількість: 60-80 чоловік; Вхід: 250 грн.

На Вінниччині минулого тижня спостерігався низький рівень інтенсивності захворюваності на грип та ГРВІ. Загалом за допомогою звернулося майже 7 тисяч людей.

Вінницький обласний лабораторний центр оприлюднив оперативну інформацію про захворюваність на кір у Вінницькій області.

keyboard_arrow_up