Здоров'я

Здоров'я

З вінницькою пенсіонеркою Параскевією Котик 20 січня стався нещасний випадок: вона послизнулася по дорозі за пенсією та зламала ключицю і шийку стегна, а вже за два дні небайдужі зібрали необхідну суму на операцію.

Поговорили з Валентиною Гарник, мамою тотально незрячого Вані. Вона розповідає, які потреби є у незрячих дітей і наскільки цим потребам відповідають вінницькі школи. Які навички потрібно розвивати у таких дітей і ким вони можуть стати у майбутньому. А також про те, чи важко їй дається виховання Вані. 

Нещасний випадок стався із жителькою Вінниці. Вона впала та сильно травмувалася. 

Грип в Україні набирає нових обертів, люди хворіють та навіть помирають від недуги. Експерт зазначила, що краще їсти, а від чого варто взагалі відмовитися. 

Близькі чоловіка, який впав з висоти на будівництві та отримав численні травми, просять вінничан здати для нього кров. Як це зробити?

Випадки кору реєструвалися у Жмеринському районі та місті Вінниця. Медики нагадують, що єдиним ефективним засобом профілактики кору є вакцинація.

Лікар Комаровський відповів на питання батьків, чи можна під час хвороби пити холодні напої дітям.Та зазначив, що полегшує стан при ГРВІ.

Рівно рік Кабмін дав на те, щоб запрацювала єдина державна інформаційна система трансплантації (пошук пари донор-реципієнт). Хоча на сьогодні вже є перелік трансплантацій та цін на них. А також лікарі, які вже проводять пересадку органів.

На Вінниччині постійно моніторять стан захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. Розповіли, яка ситуація станом на 17 січня.

У нашому місті є кілька басейнів, де можна поплавати взимку.  Що потрібно принести з собою та чого очікувати на місці?

keyboard_arrow_up