Здоров'я

Здоров'я

В інфекційному відділенні Могилів-Подільської лікарні забрали семеро дітей віком від 6 до 12 років. Ще троє дітей лікуються...

У Вінниці більше 20% населення ще не підписали декларації з лікарями, хоча офіційно кампанія “Лікар в кожну родину” мала...

У зв'язку з спалахом кору зібрали факти та міфи про хворобу. Чи зможете ви відрізнити правду від вигадки?

Вінничани, які не обрали сімейного лікаря, можуть отримати невідкладну допомогу безоплатно. Усі повідомлення, що з нового...

Сьогодні підвищити свій імунітет, збалансувати гормональну систему, скинути зайву вагу, уникнути багатьох генетично схильних хвороб, виглядати привабливо і просто продовжити собі життя на 10-20 років, можливо завдяки генетичному харчуванню. При цьому людині не потрібно ковтати таблетки, сидіти на дієтах, мучити себе голодуванням та виснажливими тренуваннями.

У Вінниці відкрився перший магазин, де можна придбати продукцію Халяль. Основним асортиментом цього магазину є свіже м'ясо баранини, телятини та курки, а також ковбасні   вироби.

На Вінниччині з початку року зареєстровано 2687 випадків кору. Кажуть, що захворюваність на цю недугу в порівнянні з попереднім тижнем зросла на 14 %.

Три місяці Олеся провели на стаціонарі лікарні імені Ющенка Весь цей час її рятували від анорексії – дівчина добровільно відмовилася від їжі задля схуднення Одна склянка води в день – такий був її раціон Чим небезпечне таке захворювання?

У Вінниці цьогоріч зафіксовано рекордну кількість хворих на кір. Лише за минулий тиждень у місті зареєстровано 45 випадків захворювань, 20 з них – діти.

Те, що на вигляд ноги здаються здоровими, ще не означає, що з ними все в порядку. Наш тест допоможе визначити, в якому стані ваші вени.

Міський департамент охорони здоров'я виставив на сайті перелік усіх лікарів первинної ланки та кількість декларацій, які з ними підписали пацієнти. Усього в місті є 227 лікарів, із них 210 лікарів загальної практики сімейної медицини, 11 педіатрів та 6 терапевтів.

На Всесвітньому конгресі з ортодонтії Ольга Козик представляла вінницьку клініку  Перемогла у номінації «Молоді науковці» Японські і британські технології запроваджують у Вінниці Як вдається дарувати голлівудські усмішки дорослим і дітям?  

На Вінниччині впродовж останнього тижня захворюваність на 10,7% зросла кількість хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції. Але показники на 25% нижчі епідемічного порогового рівня

Вінницькі студенти пройшлись свічковою ходою від “Зорі” до Будинку Офіцерів. Молодь несла свічки та плакат “Молодь Вінниці за життя без СНІДу”. У такий спосіб студенти згадали померлих від СНІДу вінничан.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up