Здоров'я

Здоров'я

В Україні 19 днів тому оголосили карантин через пандемію коронавірусу. Ми зібрали важливі новини, які ви могли пропустити, але їх варто знати.

На Вінниччині зростає кількість хворих, в яких виявили COVID-19. Усього лабораторно підтвердили 32 випадки.

МОЗ підготувало рекомендації для жителів багатоквартирних будинків.

Поки в Україні ще розробляють єдиний державний протокол для лікування хворих на коронавірус. Перший такий вже затвердили у Вінниці, сьогодні, 30 березня. 

У місті посилюють заходи проти поширення коронавірусу. Диззасобами обливають вулиці, зупинки, миють під'їзди. Чи може ця обробка зашкодити домашнім тваринам, яких водимо на прогулянки, — запитали ветеринара.

На Вінниччині визначили 10 лікарень, які першими прийматимуть хворих з коронавірусом. У міністерстві наголошують, що це — лікарні першої хвилі, й за потреби перелік медзакладів мають розширити.

Безвідповідальність та легковажне ставлення до проблеми зараження коронавірусом є причиною швидкого спалаху на Вінниччині. Про це заявив очільник області Владислав Скальський. Він навів кілька прикладів розповсюдження вірусної інфекції COVID-19.

На Вінниччині станом на сьогодні, 30 березня, зареєстрували 79 підозр на коронавірус COVID-19, лабораторно підтвердили 23 випадки захворювання.

Наразі на території Вінницької області  зареєстровано 78 підозр на  COVID-19.  У 39 випадках діагноз лабораторно не підтверджений

Висока температура, сухий кашель, ріжучі болі в очах — ознака того, що ви негайно мусите звернутися до свого сімейного лікаря. В критичній ситуації варто телефонувати на 103. Про ознаки та перебіг коронавірусу, а ще про важливість дотримання карантинних заходів розповідає лікар загальної медицини.

keyboard_arrow_up