Розслідування

Розслідування

Інколи в магазинах трапляються крадіжки, тому складно уявити супермаркет або магазин без одного або декількох охоронців. Може трапитись і незаконне звинувачення, і охоронці, які залякують, обшукують та «вішають» злочини, які відвідувач магазину не скоював. Розпитали в адвокатеси Олени Грабік, що робити, якщо вас звинувачують в крадіжці, які права мають охоронці та чи потрібно дозволяти себе обшукувати на їх вимогу.

Смертельне ДТП сталося вчора ввечері, 19 січня, на Гніванському шосе, біля ресторану «Старий Замок». Місцевий житель Володимир Завальнюк повертався додому і на швидкості влетів у кам'яну огорожу.  Чоловік в авто знаходився сам. Він загинув на місці. «20 хвилин» дізналася про загиблого.

Як визначити натуральну шкіру за допомогою краплі води, як відрізнити замшу від підробки і як правильно вибрати взуття дитині — про ці, та про інші взуттєві премудрощі ми дізнавалися у експертів, товарознавців Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ

Нам вдалося зустрітися з потерпілою у конфлікті з колишнім «азовцем» Олександром Яремчуком. Дівчина говорить, що заява про притягнення кривдника до кримінальної відповідальності знаходиться у поліції. Що говорять правоохоронці?

У мережі активно обговорюють побиття вінничанки Майї Федоришеної, яка наразі проходить лікування. Хто її кривдник? Чи хоче постраждала, щоб його покарали? І про що говорить сам підозрюваний?

З 2018-го триває реконструкція спорткомплексу на Янгеля, 48. На повне оновлення комплексу в бюджеті заклали 35 мільйонів гривень, з яких підрядник використав 23 мільйони. Станом на зараз «СКА» готовий на 60%. Втім на завершення робіт запланували витратити ще понад 46 мільйонів гривень. Що ж мають робити?

Вінницький міський суд свого часу виправдав зятя мера Могилів-Подільського. І апеляційна інстанція підтвердила виправдувальний вирок, назвавши вину Сергія Шевчука недоведеною. Але після касації його справу повернули назад до Вінниці з вказівкою перевірити, чи не було порушення таємниці нарадчої кімнати під час винесення вироку. Було таке порушення — встановили на повторному розгляді в апеляції. Тож справу, в якій могилівчанин Олександр Коломієць звинувачує Сергія Шевчука у замаху на вбивство, будуть слухати заново.

Тиждень тому, 2 січня, в родинному колі могли б святкувати 42-й день народження Галини Трачук. Але де вона, ніхто не знає вже більше чотирьох років. Влітку 2015-го Галина поїхала на базар, і додому не повернулась. Зникнення фермерки, що зібрала 100 тисяч доларів на квартиру на «Поділлі», співпало з днем суду про розлучення з чоловіком. Брат безвісти зниклої розповів, кого підозрює у вбивстві та чому не довіряє адвокатам з правоохоронцями.  

Куди подіти непотрібний одяг? Просто викинути чи краще пожертвувати? В нашому місті є контейнери для благодійності.  Де вони знаходяться та куди потрапляють речі з соціальних баків? 

За декілька днів до Нового року біля військової частини у Калинівці водійка «Мерседес-Смарт» збила чоловіка. На жаль, травми виявились смертельними та чоловік загинув. Сьогодні, 6 січня, ми поспілкувалися зі слідчим, який веде розслідування. Він розповів подробиці та просить допомоги.

keyboard_arrow_up