Розслідування

Розслідування

photo_camera

Дім на Кропивницького, 9 вважається одним з найстаріших у Вінниці. Вік будівлі точно невідомий, але історики сходяться...

Нацагенство з питань запобігання корупції звернулося до голови облради Анатолія Олійника з приписом про порушення антикорупційного...

У рейтингу топ-порушень антикорупційного законодавства за листопад, оприлюдненому Нацагенством з питань запобігання корупції,...

Настусі було 2,5 місяця. Малесеньку пацієнтку майже 5 годин рятували в реанімації дитячої обласної. Не впоралися, як...

Адвокатка подружньої пари вінничан, які заявили про побиття поліцейськими під час незрозумілого затримання, подала до суду скаргу. І суд зобов’язав відкрити кримінальне провадження про тілесні ушкодження, в яких досі правоохоронці не бачили складу злочину. Паралельно свою перевірку пообіцяла провести поліцейська правозахисниця, щойно вийшла стаття на «20 хвилин» про Олену і Леоніда.

За хабарництво колишній заступник прокурора Вінницької області відбувся штрафом, який приблизно в п’ять разів менший за суму самого хабара. Про це повідомили вінницька журналістка з зали суду та Спеціалізована антикор-прокуратура у себе в фейсбуці. Максимальна можлива санкція статті була — в'язниця.

Депутат облради Володимир Крисько став підозрюваним у хабарницькій справі. Його звинуватили у вимаганні 3000 доларів за «потрібні» висновки комісії, яку він очолює. Чому тепер із Криська зняті обвинувачення, а справа закрита?

Дзвонили в поліцію всі: люди з свідоцтвом про власності, мешканці квартири, сусіди. Чекали великого скандалу зі зламом дверей та виселенням двох мам з малими дітьми на морозну вулицю. Конфлікт за 2-кімнатну квартиру в Центрі, на яку в різний час оформили два заповіти, втихомирили копи.   Чий заповіт сфабрикований, а чий справжній? В кожної сторони своя версія.

Ми отримали копію договора про оренду підземного переходу біля ринку «Урожай». Навколо цього переходу вже кілька місяців точаться дискусії: вінничани вимагають відремонтувати «підземку». Натомість, міська влада взагалі сумнівається в тому, щоб далі використовувати цей перехід. Згідно договору, орендар має щороку проводити поточний ремонт в переході. А капітальний — за згодою влади.

Міська влада спочатку називає прибудовану терасу ресторану до історичного будинку незаконною. А після фактичного відкриття ресторану — видає дозвіл на облаштування майданчику закладу. Раніше цей дозвіл погодили власники ресторану з управлінням культури облдержадміністрації.

За вбивство Сергія Чмири, тіло якого знайшла позаторік на «Хіміку» прибиральниця, судять двох його знайомих. Чоловіків звинувачують в запланованому злочині, що мав мету наживи. Учора, 20 листопада, суд продовжив арештованим строк тримання під вартою і слухав свідків злочину. Жінку, що знайшла тіло, і знайомого підсудних, у якого вони залишали телефони, щоб заплутати слідство.

Побачив рішення міськради на офіційному сайті, зробив кілька запитів і дзвінків та дійшов висновку — в поліції підробили документ, щоб зняли з квартири статус службової. Колишній міліціонер пройшов 9 судів, перш ніж добився порушення кримінального провадження. Тепер воює з бездіяльністю слідства. Навіщо йому все це?

За шість місяців у справі про хабарництво екс-заступника прокурора області Олександра Попеска досі не закінчили навіть підготовче засідання.

Судді сумніваються у якості оглядів, які проводять лікарі на стан наркотичного сп’яніння у водіїв. Усе через тест-смужки «Sniper», якими наркологи визначають тип речовини в організмі. Але інших методів у вінницькому наркодиспансері не використовують. Чиновники не можуть знайти гроші на придбання газового хроматографу.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up