Розслідування

Розслідування

play_circle_filled

Вчора, 15 травня, затримали, а сьогодні оголошують підозру і готують клопотання до суду про арешт. Як вийшли на слід...

Спочатку скасував усі штрафи, отримані після аварії, а потім і своє звільнення. Але в поліції області готують апеляцію.

Заступник начальника обласної поліції по тилу, керівники автогосподарства і фінансового відділу. Три людини люди стали...

Редакція перевірила чутку про зґвалтування 9-річної школярки. І інформація про страшний злочин виявилася неправдивою. Серед...

Полковник з Хмельниччини, якого підлегла звинуватила в домаганнях, лежить у вінницькому госпіталі. Активісти навідалися до Віктора Іваніва «не з кулаками, а з квітами». Як він відреагував?

Перед судом ще не говорили, а під час досудового слідства перекладали вину один на одного. Триває судовий процес над звинуваченими у вбивстві Сергія Чмири, тіло якого позаторік знайшли в воді на «Хіміку». На стадії дослідження доказів прокурор розповів про негласні слідчі дії, що зафіксували зізнання одного з арештованих. Як на це відреагує захист?

Високопоставленого поліцейського звинувачували в тому, що він за кермом службового авто потрапив у п’яну аварію з трьома авто. Готовий наказ про звільнення правоохоронця, але виконати його не можуть. А штраф за п’яну їзду вже скасували.

Редакція отримала ухвалу апеляційного суду, з якого стала зрозуміла причина повернення на новий розгляд справи хабара майора поліції Дмитра Зозулі. Вирок європейського зразка, винесений в Шаргороді суддею з ТОП-10 найкращих служителів Феміди, скасували через підозріле порушення. Йдеться про повістки, підписані суддею в той час, коли вона мала в нарадчій кімнаті готувати рішення.

До лейтенантки Валерії Сікал та людей, що її підтримали, позивається полковник Віктор Іванів.   Це командир військової частини в Цвітосі на Хмельниччині, де торік служила наша землячка. Передувало позову про захист честі та гідності ініційоване нею кримінальне провадження.

За погрозу вбивством сприйняв розвішені по селі вінки з чорною стрічкою «Вічна пам'ять» та ксерокопією його фотографії Андрій Слободянюк. Він до подій, які називає рейдерським захватом, був директором великого сільгосппідприємства в Строїнцях. Фермер пов’язує акцію невідомих саме з цим конфліктом та каже, що одним попередженням вона не обмежилася.

Як вінницького ювеліра зробив боржником підставний інвалід, 20minut.ua розповів у березні. Чому ж власника «Алмазного світу» Павла Гонтаря правоохоронці водять по колу, одне за одним закриваючи ініційовані ним кримінальні провадження? На «висяк» перетворився навіть інцидент з пістолетом у суді, хоч озброєних затримали на місці.

Змодельованою назвав суд першої інстанції справу майора Дмитра Зозулі, коли виправдав його. Сьогодні, 17 квітня, колегія в апеляції скасувала це рішення, але обвинувального вироку не винесла.   А прокурор просив дати колишньому поліцейському керівнику 6 років з конфіскацією.

Знову мова про Сергія Шевчука, одруженого на падчерці мера Могилів-Подільського. Торік 20minut.ua розповідав, як його судили, а потім виправдали в замаху на вбивство Олександра Коломійця. Конфлікт цих двох знаних в прикордонному райцентрі людей продовжується, але з точністю до навпаки. «Шеф» став потерпілим у справі тяжких тілесних, а «бізнесмен» на прізвисько «Кабан» — підозрюваним. Чому останній сварився з прокурором на засіданні апеляційного суду, де оскаржували обраний йому нічний домашній арешт, і чим завершилася суперечка?

Суд над убивцями, які підпалили пограбованих пенсіонерів в хаті на Старому Місті, затягується. Діти загиблих Тарасових розказують про злодіїв, як про банду, що була вхожа в заможні сім’ї. У деяких зникали сейфи після продажу нерухомості. Виконавці були зв’язані з власницею агентства. Та полювала не так на зароблений відсоток, як на більший куш? Слідство причетності жінки не довело.

keyboard_arrow_up