Розслідування

Розслідування

play_circle_filled

Три з половиною роки тому вони не пускали на сільгосппідприємство нових керівників, що прийшли в якості інвесторів. Але...

Поки кримінальне провадження про домагання Валерії Сікал триває, на дівчину наклали штраф за «самоволку». Командир не...

Сьогодні мали винести вирок в провадженні про аварію на Київській, в якій вижив тільки один. Двоє хлопців загинули,...

Багато мальовничих галявин з лавками «для застілля», будівництво під самісінький берег та огороджені приватні копанки. Ми...

Про результати експертизи, які підтверджують причетність до вбивства власної родини Анатолія Малеца, сказав сьогодні журналістам начальник кримінальної поліції. Але прокурор пояснив: слідство не має ще результатів ДНК-експертизи і отримає їх не раніше, ніж ще через два-три місяці. Процесуальний керівник провадження про гучне передноворічне вбивство також розповів 20minut.ua, на якій стадії сьогодні вивчення психічного стану підозрюваного.   

Під час річного звіту керівників та експертів районних відділень судмедекспертизи працівники бюро проголосували за те, щоб звернутися до ЗМІ та облради. Хочуть домогтися звільнення їхнього керівника Олега Щеглова, якого звинувачують у корупції. Сам Олег вважає, що проти нього чинять заколот, щоб зайняти його місце.

Про підготовку апеляційної скарги на рішення колегії Вінницького міського суду заявила прокурора області. Звинувачення не погоджується зі звільненням арештованого, який в серпні 2015-го застрелив двох людей на перехресті Келецької та Барського шосе. А що кажуть родичі убитих? Вони під час розгляду хотіли стягнути зі стрілка по 10 мільйонів.

Давида Григоряна, який убив Євгена Ромигайла та Сергія Крилова під час збройної сутички на Барському шосе, випустили на свободу. Його виправдали за двома статтями звинувачення під час повторного розгляду справи про вбивство і вимагання.   Покарали тільки за незаконне поводження зі зброєю, але за це він вже відсидів.  

Його справу суд першої інстанції назвав змодельованою і виніс виправдальний вирок. Керівника слідства в Шаргороді зі слідами від мічених купюр на руках «брали» СБУшники.  Але суд подумав і вирішив: фарба — не доказ, відео і аудіо процесу передачі теж нікуди не годяться. Розслідування про 3000 гривень у шафці поліцейського відділку тепер в апеляції.

Пам’ятаєте аварію, в якій суддя збив на смерть велосипедиста неподалік Якушинців? Це сталося 3 серпня 2018 року. Кримінальна справа вже закрита через відсутність складу злочину. Суддя каже, що інша сторона до нього претензій не має.

До цього суд відсторонив посадовця від роботи. Але визначений термін усунення вже сплив. Тепер чиновник знову працює.

Має продовження історія 24-річної Валерії Сікал, що заявила на свого командира. Жінка-військовослужбовець звинувачує полковника в сексуальних домаганнях. Командир — пішов у відпустку, продовжує уникати преси і по телефону все заперечує. Натомість в редакцію надходить інформація на підтвердження слів Валерії про тиск на жінок в частині та спливають інші порушення командира.  

Начальника Вінницького бюро судово-медичної експертизи звинувачують у тому, що він допомагав готувати неправдиві експертні висновки, у вимаганні хабара з працівниці та грошей за розтин трупів. Сам Щеглов усі звинувачення відкидає. Каже, що провокації влаштували люди, які «точать на нього зуба». Скоро він може знову вийти на своє робоче місце в бюро. Вважає, що має на це право. Туди, де багато працівників є свідками в його кримінальних справах.

Прокурор казав, що мічені купюри — ніякий не хабар, а повернення боргу його батьку.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up