Допомагаємо

В Україні запрацювала єдина інформаційна гаряч лінія для порятунку тварин та надання їм допомоги. Її спеціалісти в телефонному режимі допомагають зорієнтуватись у вирішенні проблеми. Всі дзвінки безкоштовні.

Вінничанка Марина Кушнір лікується від раку новітнім протоколом імунотерапії. Що це за терапія, як її приймають, скільки вона коштує і яка від неї побічна реакція. 

Чотирилапого пацієнта врятували — зі смертельно низьким гемоглобіном вчасно вдалося перелити кров. Де і як шукають донорів для собак? Чи потрібен банк крові? В деяких областях це питання уже вирішили. Як?

Однорічна Оля Малай вже так багато натерпілась у свій вік, що не кожному дорослому під силу. У дівчинки пухлина горла. Їй терміново потірбно виїзжати на операцію у Польщу. Пухлина росте та загрожує життю. На порятунок дівчинки потрібно 20 тисяч євро. Також просять іграшки та памперси.

Люді діагностували мієлодиспластичний синдром, на тлі якого розвинувся рак крові. Дівчина змогла побороти онкологію, але лікарі попередили, що ризик рецидиву — 100%. Єдиним шляхом до одужання було проведення трансплантації. Кілька тижнів тому ця процедура була виконана у турецькій клініці. Вчора, 7 лютого, Люду виписали.

Віталіку вісім років. Він живе у Козятині, але багато часу проводить у Вінниці та Києві. Не тому що вони йому сильно подобаються. Просто вже протягом двох років він бореться з раком. Скоро йому робитимуть пересадку кісткового мозку. І Віталіку знадобиться ваша допомога.

Мама дівчини, якій стало зле під час поїздки в поїзді, розшукує рятівницю своєї доньки. За словами жінки, більшість пасажирів та провідниця прийняли її доньку за наркозалежну. Лише одна з пасажирок допомогла дівчині прийти в себе. Відомо, що жінка вийшла у Вінниці.

У Вінниці понад 300 безхатченків, про яких знають волонтери. Більшість з них живе на вокзалах та біля ринків. Третина — жінки. Куди звертатись за допомогою тим кого суспільство не хоче помічати та чи планується у місті будівництво притулку для безхатьків. Про це ми поговорили зі Світланою Дубиною, головою організації «ВІСь».

Свято перетворилось на кошмар – будинок сім’ї, над яким вони працювали понад 20 років, зайнявся вогнем внаслідок короткого замикання мережі, датчики не спрацювали. Від помешкання залишилися одні лише стіни, з палаючого будинку вдалося винести лише документи. Ніхто з членів родини не постраждав.

Три роки тому Марині Кушнір встановили діагноз — рак молочної залози. Значить робитиму все можливе, щоб його подолати, вирішила Марина. Невдовзі вона увійшла в ремісію. Але за рік хвороба повернулася. Рак став настільки агресивним, що в Україні не знайшлося ліків, що могли б йому протистояти. Здавалося б, що це кінець історії, а сама Марина приречена, але ні, у долі знайшовся ще один козир в рукаві. 

keyboard_arrow_up