Допомагаємо

Завтра, 9 квітня, о 17.00 біля Першої міської клінічної лікарні (Хмельницьке шосе, 96) учасники Вінницького Клубу Ділових Людей передають 180 захисних медичних багаторазових комбінезонів і 70 бахіл до лікарень Вінниці.

У семирічної Софії Алгаш рідкісний вроджений розлад, через який вона може померти. Єдиний вихід — трансплантація кісткового мозку від нерідного донора.

Майже 15 тисяч гривень для закупівлі медичного обладнання, засобів захисту та розхідних матеріалів у вінницькі лікарні зібрали читачі RIA і «20хвилин». На зібрані кошти ми придбали 1 293 пари стерильних латексних рукавичок, які передали Вінницькій обласній клінічній дитячій інфекційній лікарні. Ми продовжуємо збір коштів і просимо вас підтримати місцеві лікарні будь-якою сумою.

Після початку карантину та закриття усіх громадських закладів міста, вінницький бізнес переживає важкі часи. Але ж є ті, що працюють з доставкою, онлайн. RIA закликає: «Підтримайте бізнес. Купуйте вінницьке!». Про те, як саме можна допомогти вінничанам та чому варто це зробити, розповів головний редактор 20minut.ua та RIA Вадим Павлов на телебаченні.

Представники бізнесу та установ міста об'єднуються для боротьби з коронавірусом. Громада прагне запобігти кризі та забезпечити лікарні усім необхідним.

Судді Сьомого апеляційного адміністративного суду (7ААС) оголошують благодійну акцію «Не стій осторонь, допоможи тим, хто потребує!».

В Україні кожного дня фіксують нові випадки захворювання на коронавірус. У Вінницькій області їх вже 54. Наші лікарі мають бути готовими до боротьби з вірусом. Наше завдання — допомогти їм у цій підготовці. 

У Вінниці через коронавірус оголосили карантин. Волонтери допомагають дитячій обласній лікарні, медикам швидкої допомоги та іншим. Ми зібрали добірку, яка є потреба на зараз.

Озелення України: мільйон дерев за добу – саме така акція мала проходити 21 березня на усій території України. Через карантин озеленення перенесли на осінь. Зібрані на саджанці гроші вирішили віддати дитячій лікарні на маски і халати.

17 березня у Вінниці на вулиці Немирівське шосе сталась аварія за участі трьох автомобілів, серед яких карета швидкої допомоги. Постраждали п’ятеро людей. Потрібна допомога на лікування медикам, які їхали в швидкій.

keyboard_arrow_up