Інфографіка

Інфографіка

Де краще не писати про себе зайвого і як так купувати в інтернеті, щоб не натрапити на обман? Про віртуальні шахрайства розпитали...

Цього року у місті запустили велопрокат від львівської компанії «Некстбайк». Для вінничан стали доступними 120 велосипедів...

У цілком порядній та забезпеченій сім’ї може піти дитина з дому. І в більшості випадків втеча завершується штрафом для...

Прийняли спеціальний Закон і вводять нову кримінальну статтю, щоб протидіяти домашньому насиллю. Про ці нововведення...

Зробили інфографіку, де показано як змінювався трамвай у Вінниці за останні 105 років. У ній вказані головні покоління трамваю, починаючи з 1913 року, коли в місті відкрили трамвайний рух та привезли вагони з Німеччини та завершуючи 2015 роком, коли налагодили виробництво «VinWay».

Про службову собаку, що привела під двері вбивці. Відсутність альтернативи для студентів, які заробляють на «закладках». Та про мільйонера, котрому дуже не пощастило. Реальні історії розповідав начальник вінницької поліції про злочинність та боротьбу з нею. Із озвучених ним цифр про кількість злочинів і їх розкриття склали інфографіку.

Валютники вдома великих грошей не тримають. Зберігають їх у депозитаріях банків. Про це казала вінничанка Надія бандитам, які прийшли вимагати у неї валюту, але великої суми не знайшли. Злочинці позбавили життя її сина. Місяць минув, а поліція продовжує пошуки нападників. Які ще злочини були у Вінниці проти вінничан, що заробляють на валютних операціях? Пригадати є що.

Пропонуємо пройти тест і спробувати згадати, як змінювалась Україна за 27 років Незалежності. Що важливого відбулось у ці роки?

Здається, що чим вища посада — тим менше шансів, що фігурант розслідування отримає справжнє покарання в справі про хабар; Якщо постаратися, можна навіть змінити хабарницьку статтю на шахрайство, де покарання — штраф 850 гривень

Сьомий рік триває реформа швидкої допомоги, мета якої — розвантажити медиків від «несерйозних» викликів. Усі виклики обробляє обласний дата-центр, диспетчери якого скеровують на екстрену подію найближчий екіпаж. А серед медбригад «екстренки» з’являться парамедики, що поступово замінять лікарів. Чи вдалося в області та Вінниці впровадити ці всі зміни?

Від 2014-го року у Вінницькій області суди винесли вироки у 105 справах про хабарі. Вироки з найбільшими сумами, як от 1,6 мільйона гривень, здебільшого, в апеляціях скасовують. Але якщо сунув 150 гривень поліцейському — покарання точно буде.

У статистичних даних зростає зарплата, кількість робітників, компанії відкривають у нас свої заводи. Тим не менш, втрати теж є — помирає більше людей, аніж народжується, зростає кількість безробітних та кримінальних злочинів.

У Києві уже їздять авто з новими номерами. Їхні серії відповідають ухваленому раніше стандарту. Скоро нові номерні знаки з'являться в усіх областях. Але, скоріш за все, їх будуть видавати за гроші.

Туди має доступ тільки один співробітник, призначений генералом. Лише він розбирається, де стоїть цінне, лежить небезпечне та що пора спалити як непотріб. Мова про кімнату зберігання речових доказів на Пирогова, 4 і про чоловіка, який три роки відповідає головою за все, що в ній знаходиться.  Журналіст RIA дізналася, як охороняють потаємну поліцейську кімнату, що там складають, а які цінності ховають в банківському депозитарії.   Весь шлях речових доказів, від вилучення до повернення власнику, подивіться в інфографіці.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up