Криза в Україні

У село Андрушівка Погребищенського району повертається Герой з війни… Молодший сержант Володимир Мовчанюк загинув під час виконання бойового завдання.

Командир взводу механізованого батальйону, військовослужбовець 93-ї окремої механізованої бригади, лейтенант Дмитро Фірсов із позивним «Фірс» загинув 6 березня. У понеділок, 9 березня, відбудеться церемонія прощання.

З Військово-медичного клінічного центру Північного регіону в Харкові була здійснена планова медична евакуація поранених в зоні ООС українських воїнів.

У понеділок, 9 березня, у Вінниці прощатимуться з Героєм, який загинув на сході України. Командир взводу 93 бригади «Холодний Яр» Дмитро Фірсов підірвався на протитанковій міні. Вдовою залишилась дружина Тамара та сиротою син Георгій.

Загиблі є у кожному районі нашої області. За весь час бойових дій загинули 185 наших земляків. Найбільше втрат з Вінниці, Козятинського і Гайсинського районів. Наймолодшому на час загибелі було тільки 18, ще двом — неповних 20, найстаршому — 55.  Журналіст 20minut систематизував прізвища загиблих по районах області.

Вінничани продовжують допомагати захисникам, які воюють на сході України. В зону ООС передали різні смаколики. 

Президент Володимир Зеленський нагородив бійців, які захищають Україну. У переліку були й ті, котрі загинули на війні.

У понеділок, 9 грудня 2019 року, вирушив на Схід країни загін поліцейських Вінниччини. Правоохоронці виконуватимуть службові завдання у зоні проведення Операції об’єднаних сил.

Закривають доступ до сайту «Миротворець», який збирав інформацію про посібників окупантів.

У Хмільницькому районі п'яний чоловік за кермом трактора збив жінку, скинув поліцейського з плуга та влаштував із правоохоронцями перегони. Щоб зупинити тракториста поліцейським довелося відкрити вогонь та і це не допомогло зупинити чоловіка.

keyboard_arrow_up