Криза в Україні

На позачерговому засіданні Уряду прийняли рішення щодо встановлення доплат до пенсій родинам військовослужбовців, загиблих під час участі в АТО/ООС.

Вчора, 12 червня, з Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові здійснили планову медичну евакуацію. Поранених військових доставили у Вінницю.

Сьогодні, 9 червня, загін вінницьких рятувальників вирушив на Схід України, де триває Операція об’єднаних сил. Бійці особового складу гарнізону відновлюватимуть пошкоджені артилерійськими обстрілами житлові будинки у Донецькій області.

Військовий Володимир Мовчанюк загинув від кулі снайпера в зоні ООС. Його нагородили Орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Вінниччина понесла чергову втрату в зоні ООС. Боєць Олександр Карпика із села Буди Тростянецького району отримав вогнепальне кульове наскрізне проникаюче поранення від кулі снайпера.

Розпочався черговий етап взаємного звільнення утримуваних осіб. Україна повертає 19 своїх громадян, які перебували в неволі на тимчасово окупованих територіях. Через карантин після повернення звільнені українці направляться на обов’язкову обсервацію.

У село Андрушівка Погребищенського району повертається Герой з війни… Молодший сержант Володимир Мовчанюк загинув під час виконання бойового завдання.

Командир взводу механізованого батальйону, військовослужбовець 93-ї окремої механізованої бригади, лейтенант Дмитро Фірсов із позивним «Фірс» загинув 6 березня. У понеділок, 9 березня, відбудеться церемонія прощання.

З Військово-медичного клінічного центру Північного регіону в Харкові була здійснена планова медична евакуація поранених в зоні ООС українських воїнів.

У понеділок, 9 березня, у Вінниці прощатимуться з Героєм, який загинув на сході України. Командир взводу 93 бригади «Холодний Яр» Дмитро Фірсов підірвався на протитанковій міні. Вдовою залишилась дружина Тамара та сиротою син Георгій.

keyboard_arrow_up