Культура

Зірка «Дизель Шоу» та продюсер гурту «ТІК» поділилися враженнями з сімейного відпочинку на батьківщині Санта Клауса, а також розказали про свою любов до «нетипових» країн і чому відпочинок з маленькими дітками не такий вже важкий

Відома своєю втечею з паркового зоодворику мавпа Маша народила дитинча.  Новоспечена матуся місяць не випускає малечу з рук, тому не визначили стать первістка.  Наша журналістка побувала в гостях у господарів зоодворика та розпитала про все господарство.

Сьогодні на Вишенському озері, як і щороку, вінничани купалися в крижаній воді. Зібралося чимало люду, всі спілкувались, слухали музику та пірнали.  Цьогоріч вперше до купання приєднались люди з обмеженими можливостями.

Порівнюємо ціни, сюжети та чи дійсно гроші варті того, аби їх витрачати на подібні розваги.  Також ми розпитали жителів міста про їх ставлення до квест-кімнат.

Багато людей люблять збирати та колекціонувати. Предмети побуту, техніку та зовсім незвичні речі. Сьогодні нам розкажуть свої історії люди, які збирають фотоапарати, листівки, книги та навіть цукор у стіках.

Навчитися малювати вдома реально. Так само, як і зробити на цьому справжню професію. Ми розпитали ілюстраторів, художників, тату майстрів про те, як вони сягнули вершин та успіху у своїй діяльності і які гроші заробляють. Про це та інше читайте у статті.

Мелодію, яку вперше обробив Микола Леонтович, знає увесь світ. Вона стала незмінним музичним супроводом зимових свят.  Ми зібрали кілька найяскравіших виконань «Щедрика» на будь-який смак.  

Фільми про Різдво та Новий рік – невід'ємний атрибут зимових свят! Зібрали найкращі комедії для всієї родини, які дарують святковий настрій. Спробуйте здогадатись по гіфці їх назви.

Українські гумористичні передачі 90-х – невичерпна тема для розмови! Харизматичні герої та непередбачувані перипетії в улюблених програмах дитинства змушували нас реготати до сліз. Ловіть порцію ностальгії, яка неодмінно розвеселить! Спробуйте згадати, як називались популярні телепрограми.

Пам’ятаєте хто закривав резиденцію Діда Мороза у 2016? А як називається трамвай, який возить дітей у свята? Зашифрували різноманітні події та прізвища, які стосуються святкування нового року у Вінниці. Спробуйте справитись з кросвордом.

keyboard_arrow_up