Культура

Співпрацює 29-річний вінничанин з відомими російськими лейблами. Днями він випустив свій перший альбом і поширив його в мережі. Ми розпитали Саню про те, як почався його шлях у музиці.

Сьогодні святкування свого 41-річчя лідер гурту «ТІК» розпочав з подарунку для усіх: у прямій онлайн-трансляції презентував прем’єру своєї нової пісні «Донечка», яку присвятив усім дівчатам.

Провести карантин з користю і не засумувати. Зібрали посилання на провідні музеї світу, які оцифровують свої колекції і викладають в вільний доступ зображення шедеврів. Тури з оглядом у 360-градусів, відеотрансляції головних виставок, а також тематичних конференцій та спеціальних програм. Більшість з них доступні на Google Arts & Culture

Співачка Вікторія Ільчішена (ILCHY) записала «Пісню про коронавірус», у якій дала практичні рекомендації, як вберегтись від хвороби. Вінничанка радить наповнити аптечку дезінфектором та масками, мити руки та обробляти спиртовмісними рідинами руки та рот. 

Створили п’ять візуалізацій історичних пам’яток нашого міста. Це зайняла близько трьох місяців, над проектом працювали п’ять людей.

На Вінниччині вп’яте стартує соціальний проект «Жінка Вінниччини». Щорічний проект має на меті відзначення жінок різних галузей, що досягли високих результатів у професійній чи соціальній діяльності та зробили вагомий внесок у розвиток міста та області.

Вчора, 1 березня, журі визначило переможницю конкурсу краси «Міс Вінниця-2020». Корону отримала Оксана Коломієць, що виступала під №10.

Сьогодні, 1 березня, останній день роботи «Льодового клубу». Понад 10 років вінничани мали змогу тут вчитися кататись на ковзанах, грати в хокей та просто весело проводити час. Попри безліч петицій та звернень до власників та міської ради, каток все ж закривають. Журналіст «20 хвилин» зафіксувала, як минув останній день вінницької ковзанки. 

У 15-річного вінничанина Данила Павлова свій аккаунт в Інстаграмі. На ньому хлопець викладає розіграші друзів та пересічних громадян.

ПАЗЛ розшифровується як «простір активних завзятих людей». Декілька разів на місяць вінничани похилого віку відвідують заходи для їх розваг та відпочинку. У березні на пенсіонерів чекає цікава історична лекція та майстер-клас у монастирі капуцинів.

keyboard_arrow_up