Люди

Люди

Катерині Мазуркевич 22 роки і вона працює в одній з найбільших комп'ютерних корпорацій світу – Microsoft. Дівчина зовсім...

Новий підрозділ з універсальних поліцейських почали формувати на початку року і в травні «причепили до потяга останній...

Музика є невід’ємною частиною нашого життя. З нею люди відпочивають, працюють, подорожують та роблять інші речі. Через...

Побували у вінницькому пансіонаті для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку. Це наче маленька країна, де живуть кілька...

Кожен, хто хоча б раз був на грі з американського футболу або баскетбольному матчі, бачив дівчат, які виступають під час перерв. Вони красиві, артистичні та гарно рухаються. Виступають в формі, головний атрибут — помпони. Їх завдання — створювати святкову атмосферу. Ми дізнались, чим живуть дівчата з такої групи підтримки і що потрібно вміти, щоб потрапити у команду.

Пройшлися центром міста та поговорили з перехожими про одяг та девайси. Дізналися, де вони одягаються, скільки коштують їхні речі, телефони та аксесуари. Вартість найдорожчого образу майже шість тисяч гривень.

Адвокатка подружньої пари вінничан, які заявили про побиття поліцейськими під час незрозумілого затримання, подала до суду скаргу. І суд зобов’язав відкрити кримінальне провадження про тілесні ушкодження, в яких досі правоохоронці не бачили складу злочину. Паралельно свою перевірку пообіцяла провести поліцейська правозахисниця, щойно вийшла стаття на «20 хвилин» про Олену і Леоніда.

1112 днів Анатолій Олійник перебуває на посаді очільника головного самоврядного органу області. Прийняті та не прийняті проекти рішень, нововведення та зміни у роботі Ради й депутатського корпусу, проведені конкурси та виграні проекти, прогули депутатів й кнопкодавство – на зручні та не зовсім питання вінницьких журналістів відповідав сьогодні на прес-конференції для місцевих засобів масової інформації голова обласної Ради.

Валентина Лисенко та її чоловік в першу чергу звернулися на гарячу лінію міської ради, щоб трьох маленьких цуценят, яких підкинули у двір їх будинку, забрали до притулку. Проте всюди відмовляють у допомозі. Жінка звернулася до редакції, щоб таким чином знайти собакам нових господарів.  

Фундація YUCCIE спільно з 20minut.ua проводять онлайн голосування за кращого та найпопулярнішого блогера міста. 

Що обов’язково треба знати дорослим, які мають глухих дітей? Нечуючі діти дуже людяні: маленький хлопчик збирає кошти на слуховий апарат для… корівки Три школи в області приймають на навчання дітей з порушенням слуху – у Вінниці, Піщанці і Гайсинському районі На 2,5 тисячі глухих людей, які проживають в області, менше десяти (!) ліцензованих сурдоперекладачів

Навідалися до технічного університету та поговорили зі студентами про одяг та девайси. Дізналися, де вони одягаються, скільки коштують їхні речі, телефони та аксесуари. Вартість найдорожчого образу – понад 30 тисяч гривень.

В молочному ряду на ринку «Урожай» поговорили з продавцями і дізналися: чоловіків тут торгує лишень два. Всі інші люди за прилавками — це продавчині, жінки середнього віку. Де вони раніше працювали та чому стали торгувати сметаною, сиром, молоком? Розповідь колишньої медсестри Катерини, яка доїть три корови, записали на відео.

Народні депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч» - найдисциплінованіші серед депутатського корпусу. І не лише тому, що фактично мало пропускають пленарні засідання. Вони постійно у регіональних поїздках, щоб знати людські потреби людей і бути корисними людям.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up