Люди

Люди

40 років тому, 9-10 липня 1980, вулицями Вінниці пронесли Олімпійський вогонь. 160 відомих спортсменів, а також знаних у місті представників інших сфер життя, по черзі бігли 1-кілометрову дистанцію. Вінничани прийняли факел від хмельничан на кордоні областей і пронесли його до кордону з  Житомирською областю. Естафета суворо контролювалася владою і всіма силовими структурами. Як це відбувалося, 20minut.ua розповів Микола Явтушенко, він перший заніс Олімпійський вогонь у Вінницю.

У четвер, 9 липня, інста-блогерка з 1,1 мільйоном підписників Аліна Шаманська записала прямий ефір з жінкою, якій нещодавно довелося народжувати перед зачиненими дверима Вінницького пологового будинку №1. Ми розшифрували ефір блогерки і занотували найцікавіше з розповіді вінничанки.

Шафка з власними горнятами відвідувачів, інтер’єр з екологічних матеріалів та сортування усього сміття у закладі, — за такими принципами працює єдина еко-кав’ярня у Вінниці.  Поговорили з власницею екологічного закладу, яка рухається до повної відмови від пластику за засадах еко-свідомості.   

Методом штучного запліднення народила двох донечок вінничанка Людмила Гріщенко. Перша дитина з’явилася на світ у 54 роки, друга — у 58!  11 липня старшій донечці виповниться вісім. Як ростуть дівчатка? Як почувається їхня мати? Чому настійливо радить іншим не втратити найбільше, за її словами, щастя — мати дітей?

Вінничанка Вікторія Ільчишена на сторінці у Facebook розповідає про перебіг свого захворювання на COVID-19.  Співачка щодня ділиться своїм станом та симптомами у соцмережі. 

25 літ тому перестало битися серце співака з неповторним голосом. Назарій Яремчук мав у репертуарі пісні на слова нашого земляка, товаришував з ним, бував у нас не тільки з концертами. До кого приїздив співак?

Наталю Доляк відзначили у Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова». Успіх їй приніс роман «На сьомому небі».

У Кабміні пропонують посилити адмінвідповідальність за недотримання маскового режиму в громадських місцях та транспорті. Якщо законопроект набуде чинності, платитимуть як люди без масок, так і власники закладів та громадського транспорту, де порушення будуть зафіксовані. Пошукали по Вінниці достойних штрафу за порушення маскового режиму. Подивіться, чи немає вас на наших фото.

Стасіку п’ять років. Віднародження він дихав або завдяки апаратам штучної вентиляції легенів, або спеціальній трубці, яку йому ввели в трахею.  Українським лікарям не під силу вирішення цієї проблеми, але за кордоном готові за неї взятися. Нижче ми розказуємо довгу і зовсім не солодку історію Стаса та просимо вас допомогти зібрати гроші на його лікування.

Унікальним випадком у своєму житті називає Аріадна Войтко зустріч з Її Величністю Королева Великобританії Єлизавета II. Два місяці перед тим розучувала реверанс. Королева не до кожного підходить, але Аріадні і її чоловікові поталанило. Як опинилися у Букінгемському палаці? Що запам’яталося під час прийому? Чим частували гостей?

keyboard_arrow_up