Люди

Люди

Сьогодні припинив роботу Тростянецький спиртовий завод Сталося це на шостий день акції протесту місцевих жителів Люди...

В особливий день –  День народження РІА – привітати нас приїхав гурт із Києва –  Фіолет! Перед їх виступом ми поспілкувалися...

Сьогодні зранку центральна частина міста була перекрита.  Від вулиці Театральної і до площі Гагаріна крокували німецькі...

Сьогодні, 27 червня 2019 року, повідомилу сумну новину. На жаль, помер вінничанин Ігор Чепугов. Він створив групу...

На 11-му округу симпатії виборців сьогодні на стороні кандидата-самовисуванця Володимира Кістіона. Це і не дивно. Адже Володимир Кістіон не один рік пропрацював у Вінниці, відповідав за розвиток інфраструктури обласного центру. В цей період у місті активно ремонтували дороги, сквери, площі. Вінничани це пам’ятають. І за час роботи в Уряді допомагав Вінниччині ставати кращою.

Доброго дня шановні земляки! Я, Сергій Грушко, кандидат у народні депутати від «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»по одномандатному виборчому округу № 12 і я йду у Верховну Раду лобіювати та захищати інтереси своїх співвітчизників.

Сьогодні,15 липня, в Україні відзначають День миротворця Майже рік провів у складі миротворчих сил ООН в Іраку калинівчанин Сергій Малогулко Понад десять разів виїздив на Донбас у складі підрозділу Нацгвардії, де нині проходить службу Які вони, дві війни для лейтенанта Малогулка?

Суспільство сформувало запит на зміни, розпочалися виборчі перегони і в інформаційному просторі з’явилось багато знайомих і нових обличь, політичних гасел, агітації. Як розібратись у вирі закликів, обіцянок та яскравої реклами? Хто вони – мабутні народні обранці і як відрізнити справжнього депутата від політичного фейку?

Уже 21 липня відбудуться дострокові вибори до Верховної Ради України. Кого підтримують відомі вінничани на цих виборах?!

Вітаю, дорогі вінничани. Я, Сергій Руденко, самовисуванець по №12 виборчому округу м. Вінниці та Вінницького району. У мене за спиною немає адміністративних ресурсів і домовленостей, ніколи не вступав ні в які партії, майже двадцять років займаюсь підприємницькою діяльністю.  

У Вінниці пройде велика освітня конференція, де спікери з двадцяти країн розповідатимуть про демократичну освіту, як альтернативу шкільній. Поки всі чекають її початку, ми поговорили з вінницькою мамою, яка два роки тому їздила на аналогічну подію до Ізраїлю. Вона розповіла, що змінилося у її з дитиною житті, після тієї поїздки

На 12-му округу симпатії виборців на стороні кандидата-самовисуванця Леоніда Марцинковського. Це зафіксували соцдослідження, які проводились у місті та області, і результати яких буквально днями оголосили журналістам.

«Хочеш, щоб світ змінився – САМ СТАНЬ ТАКОЮ ЗМІНОЮ» Махатма Ганді.

– Вікторе, зараз «ТіК» проводить «Стратегічний тур» по Вінницькій області в підтримку «Української стратегії Гройсмана». Концерти проходять в різних містах – як зустрічають люди?

keyboard_arrow_up