ua і світ

Наша землячка на ім’я Наталія 10 років працює у Нью-Йорку. Вона, медичний працівник, з хвилюванням поділилася, чому її місто стало епіцентром спалаху корона вірусу в Америці. Жінка закликає земляків, усіх українців не допустити того, що сталося в Нью-Йорку.

Володимир Рибончук загинув 13 березня під час дорожньо-транспортної пригоди у Лівані Капрал французького Легіону виконував завдання у складі миротворчої місії ООН Церемонія прощання відбулася на базі миротворчих сил ООН у Лівані

Володимир Рибончук з Крижополя служив в елітному підрозділі французької армії –Іноземному легіоні За неповних п’ять років удостоєний чотирьох нагород Франції Його життя обірвалося несподівано під час участі в операції «Даман» у Лівані Про обставини трагедії розповів начальник штабу оборони на сайті військового відомства Франції

Італієць Лучіо упродовж 20-ти років їздить у Меджугор’є — до однієї з найвідоміших і найбільш відвідуваних святинь світу Останні 12 років вирушає у подорож з Вінниці, де має бізнес Торік уперше долав шлях не сам, а з групою вінничан Цього року Святу гору побачать дві групи наших земляків, поїздка запланована на червень, а вільних місць уже нема Ще один бізнес - проект? Навпаки, італієць вкладає частину власних коштів Який смисл? Для чого йому тоді паломництво?

Інтенсивний курс підготовки з мінної безпеки проводять інструктори Збройних сил Канади. Теоретичні заняття відбуваються у військовій частин 3028, практичні – на місцевості Ознайомлюють з мінами різних типів, що їх використовують в арміях світу Разом з військовими навчаються представники поліцейського підрозділу КОРД з Вінниці, Житомира та Хмельницького

На острові у Тихому океані опинилися дві представниці сім’ї Голунців, що була родом з-під Ладижина. Світлана Зарецька  представниця третього покоління цієї родини, її донька Єлизавета — у четвертому, нині проживають на Тайвані. Дотепер пожинають плоди тоталітаризму. Їхня доля — яскравий приклад того, як сталінський режим знищив міцну українську родину.

Інна Огороднійчук та Антон Довгань – подружжя вінничан, які віднедавна мешкають і працюють в Китаї. Їх стосунки почалися у Вінниці, а одружилися вони в Шанхаї, напередодні карантину. Про весілля та життя під час епідемії дівчина розповідає читачам 20minut.ua

Аліна Голуда з Калинівки четвертий рік працює в Китаї. Різдвяні свята провела з батьками і родиною. У Пекін повернулася якраз перед спалахом коронавірусу. Має можливість виїхати з Китаю, але не робить цього, аби не поставити під загрозу рідних, друзів, інших людей. Кожен, хто зараз у Піднебесній, повинен усвідомлювати свою відповідальність за те, щоб не занести вірус в Україну. Як змінив вірус  23-мільйонний Пекін, де проживає наша землячка? Які прогнози китайських фахівців? Про це та інше у розповіді Аліни Голуди.

Інженер-енергетик Анатолій Руденко торік працював на українській антарктичній станції «Академік Вернадський». На території станції є покажчики з назвами деяких міст, Вінниця значиться серед них. Зворотній шлях для нашого земляка виявився незвичний – він повертався на яхті, а не на кораблі. Чому і як це відбувалося?

Андрій Марценюк, учень Якушинецької школи, до кінця навчального року буде отримувати стипендію від Президента. Юнакові платять за знання — він виборов третє місце на міжнародній олімпіаді з географії. Він єдиний з чотирьох учасників української команди повернувся з медаллю. Нині Андрій знову готується до олімпіади, уже обласної, на районній у нього — перше місце. У чому ще, крім географії, проявив себе талановитий учень?

keyboard_arrow_up