ua і світ

Інженер-енергетик Анатолій Руденко торік працював на українській антарктичній станції «Академік Вернадський» На території станції є покажчики з назвами деяких міст, Вінниця значиться серед них Зворотній шлях для нашого земляка виявився незвичний – він повертався на яхті, а не на кораблі Чому і як це відбувалося?

Андрій Марценюк, учень Якушинецької школи, до кінця навчального року буде отримувати стипендію від Президента. Юнакові платять за знання — він виборов третє місце на міжнародній олімпіаді з географії. Він єдиний з чотирьох учасників української команди повернувся з медаллю. Нині Андрій знову готується до олімпіади, уже обласної, на районній у нього — перше місце. У чому ще, крім географії, проявив себе талановитий учень?

Різдвяну колядку  «Щедрик», яка у ці дні лунає по всьому світу, пропонують внести до пам’яток нематерільної спадщини ЮНЕСКО У середині грудня вона звучала у… напіврозваленому будинку у селі Шершні Тиврівського району Виконував відомий скрипаль Ілля Бондаренко Поки у Києві і в діаспорі збирають кошти на відновлення садиби, у нас сперечаються, чи справді Леонтовичі проживали у цьому будинку Хіба мало того факту, що батько композитора служив у храмі у Шершнях?  

Атракціон «Колесо огляду, 30-метрової висоти», вінничани змонтували у парку «Сосновий бір» у Черкасах Для рідного міста  «Аналог» пропонує спорудити незвичну атракцію – башту кругового огляду висотою 50 метрів Навіть місце підібрали для такого об’єкта Що являє собою така конструкція? Про це журналісту 20minut.ua розповіли на підприємстві

У вінничанки Надії Яворовенко дев’ять дипломів про вищу освіту. У її батька — три таких документи. Чотири дипломи донька захистила на французькій, один на англійській, решту — на українській мові. Досягнення вінничанки занесли у «Книгу рекордів України». Для чого 25-річній дівчині стільки документів про освіту?

Про жахливий факт канібалізму у роки Голодомору говорила з трибуни Асамблеї Лісабона депутатка Аліна Холл Бейвінк Сюжет її виступу поширила низка португальських телеканалів Текст депутатки надіслала для 20minut.ua вінничанка Ірина Давидовська (Рибачок), випускниця медичного коледжу імені Заболотного, яка нині проживає у Португалії Розповідь на засіданні Асамблеї приголомшила страшною правдою не тільки присутніх у залі

У Лісабоні пройшла найбільша IT-конференція Європи - Web Summit-2019. Тут підводили підсумки року в сфері IT, веб-розробок та розповідали про плани на майбутнє. Сюди з'їхалися власники і топ-менеджери найвідоміших і успішних компаній, серед яких був і бренд RIA. Розповідаємо про сильні промови Едварда Сноудена, президента Huawey Guo Ping, сина Уілла Смітта - Джейдена Смитта. І які тренди чекають нас у 2020 році?

Вінничанка Наталія Демчук пройшла 218 кілометрів по Іспанії  Подолала частину  шляху паломників Середніх віків  Це дорога до могили одного з апостолів Ісуса Христа – Якова До цього місця більшість прямує на богомоління Наша землячка йшла не на прощу Що вона шукала у далекій Іспанії?

В Іллінцях представили Регіональний план управління побутовими відходами Документ напрацьовували протягом року спільно з представниками українсько-швейцарського проєкту  DESPRO Від 350 до 500 тисяч тонн різних типів відходів виробляється упродовж року на території області Як рятуватися від такої кількості сміття?

Чотири відсотки українських заробітчан стають жертвами торгівлі людьми Поради фахівців з безпечної міграції: крім документів, не забудьте про кодове слово На яку допомогу мають право особи зі статусом постраждалих від трудового та сексуального рабства Журналіст «20 хвилин/RIA» став очевидцем перевірки знань безробітних - результати викликають занепокоєння

keyboard_arrow_up